Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na hogy jártam reggel: gondoltam nyomom a megszokott reggeli 1-2 riftet/gr-t hc-n... beálltam tx-re és gr45-re, mert ezek mennek annyira simán, hogy max alatt 10-20%-al van legrosszabb esetben is a hp... nem szeretek kockáztatni: ha véletlen 2-3 molten rámrobban, vagy a pukkanós dagadt zombik, az sem ver le csak maximum 50%-ig... így ment ez reggel is, jött a rift guardian, levertem pár másodperc alatt úgy, hogy a buffokat is rányomtam: kb 5%-ot ha ment le a hp-m közben... cuccot felkaptam, látom feljebb egy marék ócska trash, de akkor már ezeket is leverem, hogy ne interruptolják a town portal-t... majd jött az alábbi kép :U

    ...oké, hogy a blizz nem állít vissza hc karaktert semmilyen esetben, de ez kicsit akkor is bosszantó és írtam nekik... nekem csak 1 szűk hét játékidő ment bele kb 5.5 év alatt, de ha így el lehet veszíteni egy hc karaktert, akkor mit szól az, akinek így elszáll a sajátja pl 2-3000 óra játékidő után? :U ...az biztos, hogy hc-t többet nem indítok, mert erre nincs szükségem... sc-ban is mentem eleget: hasonló felszereléssel nem tx-en játszottam volna biztonsági játékot, hanem simán felpakoltam volna ilyen t14/gr55/gr60 környékére, ahol belefér, ha néha fekszik egyet

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák