Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz persil #109696 üzenetére

    Én nem azt mondom, hogy bonyolult, de egy bizonyos időt rá kell szánni azért mire képbe kerülsz.
    Itt is meg megjelennek hétről hétre arcok akik a nyilvánvaló leírtakat nem értik. De egyébként ezek a leírások elég semmilyenek a játékba.
    Szerintem csak a játékból nem szedsz ki annyi infót, hogy legyen egy erősebb karaktered, például Torment 10-re.
    Mondjuk most ez a Torment 10 is olyan, hogy 1-2 set olyan buffot kapott, hogy simán meg van ha kiszeded a cuccokat. Előtte azért torment 6-7nél eléggé meg állt a fejlődés és csak a grind segített.
    De mit Grindolsz és hogy a leghatékonyabban?

    Utóbbi időben eléggé le lett köpködve ez a játék egy egyszerűsége miatt, de mai játékokhoz képest azért annyira nem egyszerű.
    Most persze, ha felhúzol 1 karit gr100-ra, közben napi szinten olvasod mit és hogyan, meg feljössz ide fórumra, mire eléred képbe kerülsz de azért ez nem 1-2 óra...
    Egy durván saccolva 20 órás tanulásos szezon meg minden csak nem egyszerű.

    Legviccesebb példám: A pali irkálta be hogy "nemesis". Nah én csak arra gondoltam, hogy ez találkozott az ős ellenségével de nem bír vele! Több segítségre van szüksége shrine-ok által! :D

Új hozzászólás Aktív témák