Új hozzászólás Aktív témák

  • #10186752

    törölt tag

    Tegnap befejeztem a sztorit, és utána elégedetten töröltem meg a számat. A játék vége felé feltoltam expert módba, ott a Reaper egyszer elseggelt, utána visszavettem Hard-ra, és szépen elpicsáztam egyből.

    Nos, hogy mit is gondolok? Nagyon szórakoztató élmény volt, amint volt kis időm, egyből játszottam vele, egy hét alatt bedaráltam a játékot. Lvl 58-on fejeztem be végül, valóban egyre nehezedett már a szintlépés.

    Ami a legjobban tetszik ebben a játékban, az az art, elképesztő szép és hangulatos, élmény volt vele játszani. A sztori kellemes volt, bár kicsit azért klisés, de lecsúszott erőlködés nélkül.

    Gondoltam, hogy a feladat végeztével kicsit belekóstolok ebbe a világhírű adventure módba. Így is lett, megcsináltam négy bounty-t, és az ötödikre már elfogyott a lendület.

    Azt hiszem, ez nem az én világom, ez a masszív darálda, amit ez képvisel. Én ebbe nem tudnék nemhogy 100 órákat, de több 10-et sem beletenni, pláne nem olyan szakértő módon, ahogy itt sokan csinálják.

    Inkább új játékok felé veszem az irányt, és néha-néha visszatérek majd, ha kedvem lesz egy kis démonirtásra.

    Örülök, hogy megvettem és kipróbáltam, mert nagyon élvezetes szórakozást nyújtott.

    És akkor most jöhet a Divinity: Original Sins 2.

Új hozzászólás Aktív témák