Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #49855 üzenetére

    én is a pénzt látom benne elsősorban, de én rmah óta járok kb 35-40ezernél, nem pedig 1-2hét után :DDD ...kis kiegészítés a fizetés mellé ezekben a szűk időkben és szórakozok is közben

    az a bajom ah-val, hogy olyan mint a drop: vannak jobb napok, amikor tisztára motivált leszek a sorba hulló JÓ cucctól, máskor meg unalmas-monoton, nem esik semmi... ah-ban ugyanez: van hogy óránként jön az email, hogy "eladtál ezt/azt euróért", máskor meg 1 hétig is semmi ...nem lehet stabilan építeni rá, de ilyen szinten is megéri nekem (tudom, hogy nagy számok törvénye szerint előbb-utóbb esni fog valami, amire azt mondom, hogy "100-200eur-ért 5percen belül simán elmegy" ...és így is lesz)

    ui: a hét "nagy üzlete" az volt eddig, hogy vettem bid-del egy kesztyűt 380k goldért és eladtam fél nap alatt 5.5eur-ért :B

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák