Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz arpeen2 #90747 üzenetére

    Bizony... Nalunk is elment egy srac ejszakarol. Aztan jott helyette egy masik, de fizetes napja utan nem jott be tobbet... Attettek engem ideiglenesnek, jelentkezett meg egy szakember, hogy elsejetol kezd, felmond a masik munkahelyen...
    En kozbe pedzegettem h szivesen atallok nappali melorol ejszakara ha adnak XY ft-ot pluszba.
    Nem kell... Szazan allnak sorba... Ez volt a valasz, illetve az en osszegem alá licitaltak h ennyit adnak...
    Aztan felmondott meg egy srac éjszaka. Pentek fizetes nap volt, en nem dolgoztam, de már delben csorgott a telefonom h mindenkeppen menjek be, mert beszelnunk kell.
    Nem is volt alkudozas, 10 perc beszed utan, amit mondtam, megkaptam.
    8 éve vagyok itt...
    Lassan muszaj lesz rajonni h a melosnak penz kell nem igergetes, mert mindenhol penzzel fizetünk...

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák