Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz sto1911 #75380 üzenetére

    Na nem mertem konkrétan rákérdezni..de pont itt egy magas nagy darab pasi göndör hajú, szinte felemelt hangon közölte, hogy ne csináljunk már butaságot. Nem szabad benzines autót venni, és minden árom egy 4,7Milliós suber b-t akart ránk sózni de úgy, hogy ki se tudtunk jönni tőle mert csak mondta és mondta. Pedig nekem is van jó beszélőkém, de szóhoz alig jutottam mellette. Mondja hogy de azt kell megvenni mert ilyen meg olyan jó, stb. mondom nincs annyi pénzünk, erre nem baj van hitel. Mondom nem akarok hitelt, nem érdekelte és csak mondta és mondta. Közbe csörgött a telefonom én kimentem, Gábor meg mire visszamentem már szinte vitázott vele, hogy nem kell a super b. Volt ott egy kombi II-es oktávia, rákérdezek arról mit lehet tudni? Mert kiírva semmi nincs az autóról. Azt mondja az el van adva. Megkérdezhetem mennyiért? Az tabu fogjam fel. Csak néztem. Erre sarkon fordultam és felvettem az ő bunkó stílusát, jó hangosan odaszóltam, fiúk gyertek dolgunk van. Viszont látásra. És még jött utánunk és mondta, hogy akkor is diselt kell venni, stb, stb. :W :W Szerintem az nem volt józan vagy nagyon nem normális pasas.

    (#75381) A Tejesember Eladóként is a legbiztonságosabbra törekednék hidd el :) Én optimistán írtam, hogy kapsz egy új autót. :) Mi sem kaptuk, hanem összejött rá a pénz hosszú idő alatt. Mi nem adjuk el a suzut, mivel itt egy kamasz fiú, neki tökéletes lesz tanulni és gyakorolni a vezetést. Nem mai csirke már, nagyon olcsón menne el, ha elmenne. Ameddig gurul, jó lesz hogy azt gyepálja a gyerek :D

    (#75382) tiborandras Igen az. Hisz ekkora kasznihoz meg klímához kell ekkora motor. 1.4 van dögivel, meg 2.0-ás. Köszi :)

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák