Új hozzászólás Aktív témák

  • Gercsa

    senior tag

    Gyros és kaja témában megosztanám 2 friss tapasztalatom.

    Happyhotpizza, kipróbáltam a pizza max-ot.
    Hagyományos pizzás dobozba belefér, én azt hittem nagyobb lesz, középen kb. 3-4 centi vastag.
    Tényleg sok benne az anyag, főleg a sajt, így nagyon laktatós, viszont a pizza szósz íze alig érződik, szóval így nekem nem volt az az igazi pizza élményem tőle. Ár/kalória arányban tényleg jó, de nem egy nagy ínyencség szerintem.
    Igazából negyed ennyi sajt meg fele ennyi hús is elég lenne bele, ha az valami ízes sajt lenne meg a hús nem sima felvágott hanem normális igazi sonka, meg persze ha lenne rajta pizzaszósz is rendesen, vagy legalább fűszereznék meg.

    Szóval kicsit csalódtam benne, de azért hozzátenném, hogy nem rossz az íze, csak nem ezt vártam, de az átlag rendelős pizzák ízénél nem rosszabb így sem.

    Kellemes csalódás ért viszont a minap, egész véletlen bukkantam egy jó kis gyros-osra.
    A Károli Gáspár/Szabó Lőrinc utcai fagyizó mellett található.
    2300ft egy két személyes gyrostál.
    Szerintem még lehet nagyobb is mint a döneres legnagyobb adagja, és alapból van rajta sajt is, kb. 4 féle öntet közül lehet választani, a fűszerezése nem olyan "magyaros gyros" fokhagymás jellegű mint a döneres hanem görögös ízű, leginkább az akropoliszhoz tudnám hasonlítani.
    A burgonya nem valami olcsó mirelit hasáb, hanem félhold alakú cikkek és finom ízű!!
    A hús fehér baromfi, sajnos nem ropogós eléggé, de szépen megsült és kellően fűszeres.
    Zöldségek frissek, finomak. Hagyma, uborka, paradicsom, káposzta, ilyesmi.

    Aki nem annyira rajong a döneres ízvilágáért, és szereti a jó nagy adagokat, annak merem ajánlani kipróbálásra.

    Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

Új hozzászólás Aktív témák