Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz james001 #474 üzenetére

    Én nem nézem a ps4 topikot. Faszbukot azt rühellem.Hivatalos fórumát se nagyon követem, Redditet hébe hóba. Ja meg twitter van még, mint közösségi hírforrás, amire rá rá nézek néha.

    Ezt a topicot figyelem rendszeresen, meg a megjelenő anyagokat átnyálazom párszor.
    Ezért kérdeztem merre van "temetés és átfordulás a ló másik oldalára" , mert ebben a topicban túlságos problémát nem véltem felfedezni. ( akad egy két figura, de el kell engedni )

    Nincs itt részemről semmiféle cinizmus meg tköm tudja még ki mit lát bele a dolgokba.
    Ökörködi azt szoktam rendesen, de hát nem bírom megállni :D

    Ellenben várom a játékot, mert kíváncsi leszek ,mi sül ki belőle. Meg aztán eléggé szeretem az ilyen nyitott világokat, amiben lehet barangolni, akár céltalanul is.
    Minőség az ott van, az vitathatatlan. Biztos akad majd történet is mellé.Meg valószínű további tartalom.

    Meglátjuk mit adnak el a népnek, aztán majd utána lehet pálcát törni felette. De lehet még utána se fogjuk érteni, mi is ez igazából....

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák