Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz szarvasbogár #701 üzenetére

    Na várjál mert én most a ornstein kinézetüre gondoltam de akkor ő dragon slayer.
    Azt én még ki se próbáltam hogy nem kapcsolom be a platformokat hogy le tudjon esni a rider boss. Jó ötlet de nekem tök ösztönös hogy ha látok egy kart vagy gombot azt meg kell nyomni vagy húzni így mindig bekapcsolom mindhárom platformot a boss előtt.

    (#702) Revan.
    Fume-ot nem lehet parri-zni?
    Nemtom ki mire használja a köveket de dragon stone-ból ambe nekem fix-en kell az a king shield. Szóval most a dlc-k után van elég kövem twinkling is meg dragon stone is.
    Mondtam is tesómnak hogy már csak azért is megéri a dlc mert fossa a jó köveket.
    Összeszedtem eddig majdnem 30twinkling-et úgy hogy nem is farmoltam hanem csak amit fixen ad a játék és ennyi az egész alapjátékba nincs ha nem farmol az ember. Ja és még csak a 2 dlc-ben vagyok.
    A másik meg a Slab. Az első rész egyik legritkább köve volt itt meg alapból kaptam vagy hetet az alapjátékba de dlc-be meg volt hogy levágtam valami ellenfelet és Slab. S a Slab-et akkor is szeretem kapni ha már nem kell semmibe. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Aktív témák