Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #600 üzenetére

    Persze elég egy páncél vagy ruhadarab is. De ha az pl ad 20%-ot akkor gyűrűvel is csak 80%lesz a curse resist-ed az meg szintén semmi.
    De pl a great hollow-ba marhára nincs szükség a békák ellen fizikai védelemre mert csak a curse-t fújják. Szóval oda nyugodtan fel lehet venni az egész dingy set-et. Nameg ha könnyű ruha van rajtad és leesel akkor nem sebződsz annyira mint egy kazánlemez páncélban. :)

    Meg fogod kapni. De egyébként nem csak a BK shield jó, csak az az egyik legjobb szerintem. Bár sok BK már csak a végső boss előtt lesz de ha tervezel még egy végigjátszást akkor érdemes beszerezni. Me g az a jó hogy azok a BK-k majd kidobnak mindent ami kell. Én pár kör után boltot nyithattam volna BK sword ls great sword-ból De BK great axr is több volt mint ami bőven elég. :)
    Ami stability-t ad az meg elég ide 3. végigjátszásba is. Ki meg akkorát űt és kénytelen vagyok védeni az úgyis lecsapja a stamina-t viszont olyankor általában idő kell neki mire újra támad, addigra én meg távolabb megyek és visszatölt a stamina is .

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák