Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz mirci18 #375 üzenetére

    Jezus! Ez baromi szarul hangzik. Nekem mondjuk olyan szempontbol "konnyu",hogy ha nekem fel evig nem lenne autom akkor sem lenne semmi sem. Melohoz stb nem kell.

    Amitt leirtal nagyon durva. Erosen szivo agon vagy! :( Amugy nekem is lassan komplett vezerlest, kuplungot stb kene cserelmem az Astraba, osszel meg vizsga. Igazategmondva en a kotelezo dolgokon kivul mar nem igazan szeretnek kolteni erre az autora.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • kelly416

    veterán

    válasz mirci18 #375 üzenetére

    Vettem 2 éve egy 2006-os Fókát 2.0 TDCI. Vezérléscsere és egyebek alapból megvétel után, 2 nappal később lomha, nem húz. Szerelő: dpf. Szedjük ki. Áh, én menteném, szerintem nem az. További tippek és javítások: EGR, dpf nyomásérzékelő, légtömegmérő, közben elment 3 hónap, autó alig nálam. A végén bele mentem a dpf kiiktatásba, mert már a generátorom is leégett (Valószínű a szerelő belelöttyinthetett valamit, de persze ezt sosem fogom megtudni.), másik szerelő belengetett egy porlasztó felújítást 200e-ért min., az udvaron egy patkány bemászott az autó alá 1 percre, de közben a kutya kitörte a hűtőrácsot, össze karmolta a két oldalát (első kerék körüli elemek) és a motorháztetőn alapozót is lekapta pár helyen foggal mert ki akarta szedni a rágcsávót. Ekkor az a srác, aki ki kellett írja az agyából a dpf-et, rámutatott egy lyukas turbócsőre, megrendeltem, kicseréltem, egyből megjavult a dpf, egr, légtömegmérő, porlasztó, minden. Természetesen fizikálisan már lelépett a dpf ezen a ponton. Egy távolabbi kolléga elvállalta a festést, 2 nap alatt végez. Ehhez képest 3 hét után rendőrrel fenyegetőzve kaptam vissza az autót festetlenül, meg még gyorshajtott is vele mint később kiderült. Közben halkan elkezdett kopogni valami, mindenki kettős tömegűt mondott. Találtam egy normális festőt, aki rövid időn belül elvállalta. Elhoztam a festőtől délután, este őzet fogtam vele, lámpa csere, motorháztető javítás, lökhárító javítás, mindezek festése. Mindez februártól decemberig egyetlen éven belül. Ahogy elkészült, felhajítottam hahu-ra, mielőtt megvették, 2 hónapig gond nélkül használtuk és aki megvette kicseréltette a kuplung kinyomócsapágyát vagy mi a manót, valami 3-4 ezres tétel, és boldogan használja az autót több mint egy éve gond nélkül.

    Van ez így, tátott szájjal szaladgáltam abban a bizonyos erdőben, mire eladtam, minden jó volt. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák