Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz kelly416 #381 üzenetére

    Neked aztán nem semmi sztorid van.
    Lehet nem kellene vezetned se.
    Munkatársam tavaly vett egy 2005-ös kombi mazdát 600-ért elektromos hibával.
    Akkor is mondtam hülye vagy ha megveszed. Rohadt régi sok kilométeres mivel mazda drága lesz a szervizelése. Plusz dízel kettőstömegűvel.
    6 hónappal a megvásárlása után eladta 600-ért. De közben csinált a javítási számlákkal 1 milla veszteséget.

    Én ezért is fordultam már évek óta az olcsóbb de újabb autók felé. Élvezni akarom a vezetést nem mutogatni az autóm.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • AMD Power

    titán

    válasz kelly416 #381 üzenetére

    2012 vettem egy akkor még hiteles 1998-s VW Polo Classic 1.4 Confortline. Áron alul 450e Ft volt. Akkor ilyen 600-700e körül voltak ugyan ezek a kiadások. Úgy vettem meg ,hogy egy 6.000Ft gombfejen kívül Semmi baja nem volt. 1.5 évig volt nálam. Ez idő alatt 12.500km mentem vele. Az autón ezalatt Minden tönkrement. Ömlött belőle az olaj, hibás légzsák, kilyukadt klímahűtő, 3x voltam vele zár problémával szerelőnél, a legdurvább az volt felhívtam egy szerelőt/zárast azzal ,hogy a Poloban tönkre ment a gyújtáskapcsolóm. Nem tudtam kivenni a kulcsot belőle. Ismerős ajánlotta a férfit. Erre a .... Olyan nincs ,hogy tönkre ment. 1991 óta foglalkozik ilyen autó zárakkal ,gyújtáskapcsolókkal. Soha nem ment még tönkre ilyen , mert ez a legjobb ilyen kapcsoló amit valaha legyártottak. Ott hümmögött meg hüledezett mikor oda vittem hozzá és nem tudta kivenni. 300e Ft ráköltöttem a kocsira 1.5 év alatt és végül is 290e Ft adtam el. Imádkoztam ,hogy elvigyék. Gyűlöltem. :(((

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák