Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Šolaire #1326 üzenetére

    Én egy ideig paraszt voltam ilyen helyzetben, rákészültem (azt hittem mindenre, de mint kiderült, csak majdnem) mindenre, és kevésbé fékeztem, húzodtam le, mint egy igazán defenzív pilóta. Nem generáltam még veszélyesebb helyzetet, csak kicsit hagytam főni a saját hülyeségében azt, aki kiszorult előzés címén. Aztán egyszer teherautó előzött teherautót velem szemben, lassítottam módjával, messziről integettem nemzetközileg, és amikor visszahúzott a saját sávjába az előzés befejeztével, akkor tűnt fel mögötte, a másik teherautó mellett a kaffermerdzsó a mágnes szemű matadórokkal (Hadházi után szabadon), csak épp vesés autó volt nem csillagos. A tesó két kézzel kapaszkodott a kormányba és odafagyott. Természetesen a gázra is, így szemernyit sem lassított. Persze mehettem le az útról. Szerencsére nem volt árok masfél méteren belül, így még vissza is tudtam kanalazni a ringatózó seggű kombi 626-ot az útra, miközben a teherautók mögött felgyűlt 8-10 autó kb. mindegyike veszélyben volt, úgy csúszkált a fara a kombinak. Szerencsére megúsztuk (mármint én és a szembe jövők is) köszönhetően a felelőtlenűl csúszkálós fiatalkoromnak, mert reflexből ment minden, agyalni nem volt időm. Azóta én is sokkal hamarabb lassítok, mert mindig hoz még valami meglepőbbet az élet.

Új hozzászólás Aktív témák