Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Ekkora egy fos bandát, mint a Curve fejlesztők, még életben nem tapasztaltam :W
    Leírtam már párszor hogy mit csinál az app, szóval bárhogy kilépve belőle - akár visszalépés, akár alkalmazásváltó - csak az app adatainak törlése után volt hajlandó működni - vagyis inkább nem működni.

    Most jött egy frissítés, utána rögtön nulláról kezdte, válasszam ki melyik kártya kell blue/black - nem számít, hogy már kiküldték..., nem számít, hogy csak egy szaros frissítés jött rá, nem új készülékre telepítés... - adjak meg referral kódot, lakcímet, stb, viszont a lakcímem már benne volt :U App adatainak törlése után is... Persze miért is menne tovább :U 'ellenőrizze az internetkapcsolatát', korlátlan mobilneten, és wifin is.

    Adatait töröltem, letöröltem, újra letöltöttem, most indítás után már _újra_ a bejelentkezési ablakot adja, majd rögtön azzal kezdi hogy:

    Please provide the cvc of the selected card to continue

    Melyik kártyáét a hozzáadott négy-öt közül???? Meg egyáltalán, honnan vesz bármit is, hogy rögtön itt tart???

    Ekkora egy inkompetens, programozáshoz balf*sz bandát még nem láttam, mint ezek :((( :((( :W

    Hozzáadtam találomra egyet, így végre beengedett :U Így egy hónap után már talán használatba is tudom venni, bár ezek után hogy mennyire akarom... :U

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák