Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz JoolsNOS #2104 üzenetére

    sziasztok:)
    nem tudom,hogy mit csinálok rosszul...leírom a történteket,mert nem kételkedek benne,mert szeretném kizárni,hogy esetleg én tévedek.a helyzet a következő:
    alaplap:asrock p4v88.memória:4*256 mb dual chanel.a cpu már ismert...alap MHz-en megy,3195.a tápegység egy CODEGEN 400W-os,12 cm-es ventillátorral.a processzor hűtőt is emlegettem már,az eddig egy 2,4-es celeront szolgált ki,ez volt rajta gyárilag.a ház oldalára van szerelve egy 12 centis ventillátor,ez most szűrés nélkül nyomja rá a levegőt a procira.volt rajta szűrő is,ennek függvényében változott az eredmény..
    letöltöttem a prime95-öt és elindítottam a CPU tesztet.
    kétféle eredmény született,a hőfokokat a speedfannal és az everesttel ill ezek mellett az aida-val egyaránt néztem,nincs eltérés.
    a + ventillátoron mikor rajta volt a szűrő(ezzel ugye fojtva is volt)=
    proc hőfok fél óra teszt után,100% terhelésnél,a gép nem fagyott,nézelődhettem közben a neten...szóval.
    hőfok=50-53celvius. ventilátor fordulat=3000-3100.
    szűrőt leszedtem a ventilátorról,teszt azóta is megy,már most egy órája.
    hőfok=48 celvius. cpu hűtő vent. fordulat=2500
    próbáltam vírusírtást is csinálni,elindítottam,de semmi változás.
    más programmal kell tesztelnem? ha igen,légyszíves írd le a nevét,kipróbálom azt is...
    de eddig a melegedésre nincs panaszom:) viszont mással van....de először a "prochevítés",aztán a többi:)
    kikapcsoltam a prime95-öt...hőfok 38-on jár.
    sziasztok:)

Új hozzászólás Aktív témák