Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Franklin

    addikt

    válasz szebe #67768 üzenetére

    Engem a CS-ben a valódi fegyverek fogtak meg (2001-ben), akkor egy UT vagy Quake után teljesen élmény volt a valóságban is létező fegyverekkel játszani.

    Igaz, hogy azóta jöttek még élethűbb játékok ilyen szempontból (pl. Arma sorozat), de azok meg már túl bonyolultak voltak. BF4 miatt egy jó időre hanyagoltam a CS-t, de aztán visszatértem hozzá, BF4-ből hiányzott a csapatmunka.

    A PUBG szerintem azért olyan népszerű, mert élethűbb, mint a CS, de annyival mégsem bonyolultabb.

    Persze a streamerek is tehetnek róla, hogy mindenki erről beszél manapság. És ne feledjük, hogy a Battle Royal mod is nagyon kedvelt volt Arma 2 és később Arma 3 alá, sokszor volt Twitch-en a legnézettebb játékok között.

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz szebe #67768 üzenetére

    Pont ez az, ha kifinomult üzleti érzékkel rendelkeznék, és lenne annyi elemzőm mint a Valve-nak, pont kb most húznám meg a határt, hogy kb "ezektől már lehúztam mindent, amit adni akartak" nézzünk valami új piac után..
    másfél milliárd új ember, aki még eddig ebben a formában nem találkozott a csével, elég arra, hogy még egy ideig vigye a szekeret, vegye a Sárkánytant, meg a Tűzkígyót, amiből még jön annyi pénz, mint ami eddig volt, minél kevesebb befektetéssel. De ha a másfél milliárdból minden második csak egy 10 centes szart vesz, már az is szép pénz..

    bager13 nagyon kevés emberre fogom rá, hogy csalt, mert az én szintemen egy jobb játékost egy csalótól megkülönböztetni szinte lehetetlen, nálam inkább arról van szó, hogy már a bemelegítés alatt megy a "fucking yours mom", és tsai olyan emberek szájából, akik a hangjuk alapján vagy nők, vagy 14 éves gyerekek. akkor is noob vagy, ha meccs végén első helyezett vagy pusztán azért, mert nem rohantál egy RUSH B-re a biztos halálba...

    A csé ebben a formában egyenlőre a pénzről szól, vegyél skineket, vegyél matricát, ha holnap a felét éri, így jártál, ha a dupláját, akkor jó trader vagy, kíváncsi lennék, ha a skinek nincsenek, hol tartana a csé,...

Új hozzászólás Aktív témák