Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!
    Új húsként, lenne pár kérdésem, néhányon biztos mosolyogtok majd de ez nem gond.
    Ha valaki egy magyarázatként linkel valamit, az rendben van, de ha kérhetem, konkrét válasz legyen, ne pl. egy full wikipédia link. :D
    Szóval:
    - mire jó a több falu lehetőség? miért csak lvl5 TH-tól él? A nyersanyagok átvihetők a falvak között? ..vagy, minden falu külön fejlődne? Akkor mi értelme? védelem küldhető át?
    - kb. ugyanez a "war base" lapra: kell az nekem? mihez? fejlesztése, szinergiák vannak-e, a normálokkal?
    -azt jól értem, hogy ha megtámadnak, akkor csak a tárolóban lévő nyersit viszik el? ..vagy a termelőben lévőt is, ha fullra bontanak? ha utóbbi: mi értelme, hogy a termelőnek is van tároló kapacitása? csak +tárhely?
    - ha felteszem egy 2. eszközre a Clash of Clans-t, és google fiókhoz szinkronizálom, a fő eszközre belépéskor automatikusan le fog szinkronizálódni az a módosított állapot, amit a 2. eszközön elértem?
    - valaki tud egy megbízható APK forrást? ( : olyan eszközre tenném, ami APK-ból telepít, és úgy emlékszem, google play-en nincs APK letöltési lehetőség :F)

    A válaszokat előre is köszönöm. :R

    +1: CW-nél hogy dől el, hogy a klán melyik tagja, és mikor harcol, hogy van ez, vagy, hol érdemes utána olvasnom?
    +2: az tudható, hogy ha csak 1-2 fejlesztés megnyomásához lépek fel, mobilneten kb. mekkora forgalmat generál a játék?

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz dragonfx #3782 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :R

    TH5-kérdés akkor másképp: ha bent vagy a játékban, jobb oldalt alul vannak ikonok. Ezek közül a legfelső egy kéz, amire nyomva, kapsz egy, talán "base" című, 3 részre osztott ablakot. Bal oldalt a falum, középen és jobb szélen lehetne még 2. A középsőhöz oda van írva a portréra, hogy TH5 kell ahhoz, hogy használhassam, a jobb szélsőhöz meg TH7. Itt valami redesign-t is lehetne csinálnom a falummal. Ezek mire jók? :F
    ..és itt van fent egy War base fül is. Gondolom, ott lehet azt a bázisformát megcsinálni, amivel a clan war-t játszanám? :F

    Az APK-t a Windows mobile 10 preview-on az xdadevelopers által kidolgozott android app futtatási metódus miatt kerestem, azonban csak face-fiókhoz lehet kapcsolódni WP-n, így az nem segít abban, hogy második eszközön is felügyelhessem a játékot.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Hunmugli #3788 üzenetére

    :R

    Tökéletesen. :R

    "Magyarra" fordítva, kapok - idővel - 3 "skint" a falumra, ami ugye elrendezéseket takar, és ezek között tudok 1 gombnyomással változtatni. (..és másik 2 "skin" a war base-re )
    Pazar.. :C

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Vásárolnék ajándékba gem-et, de azt mondja a játék a vásárlási azonosítás során, hogy elutasította a tranzakciót mert az nagy kockázatú. :(((
    Valahol meg lehetne adni valahogy, hogy az eszköz, amiről belépek, megbízható, de egyszerűen nem találok ilyet - nem mellesleg egyáltalán nincs leírva, hogy ez vásárlási feltétel volna?! :(

    Miért kell ennyire szétbonyolítani egy egyszerű dolgot, nem értem.
    Nekem az a logikus, hogy belépek a fiókkal, amihez társítva van egy netes kártya, majd azt kiválasztom, és fizetek. Nem az, hogy kapok egy értelmezhetetlen üzenetet, ami megoldási ötletet sem ad. :W
    (a másik dolog, hogy arról tud írni e-mailt a kiváló google szerver, hogy beléptem egy eszközről, de hogy a levélben lenne bármi utalás arra, hogy kiválaszthassam, hogy az enyém, az már nincs, grrrrr... :((( )

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #3791 üzenetére

    Végül írtam a google supportnak, meglátom, mit felelnek.. remélem, nem az lesz a gondjuk, hogy online kártya, amit megadtam, hiszen elvileg ugyanolyannak számít, mint a rendes..

    ..és a "miért vennék":
    - egyrészt, ajándékba gondoltam venni 500 gyémántot; (olvasd: a cél account-on venném meg, természetesen. )
    - másrészt, belegondolva, ez sokkal több időre szórakoztat, mint egy mozi, ami popcorn-al már 3-4e Ft ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    kérdés: ha befér most 1 milla arany, th5 mellett, és 300e aranyból egy fullra bontó támadó elvisz 97e aranyat, hogy a francba lesz meg a 750e a th6-ra?? Gondolom, akkor pl. 500e-ből még többet (297e??) fog elvinni egy támadó, akkor meg sosem gyűlik össze a 750. Mi a megoldás?
    Védelem elég jól áll, falak 5-ösek, de 75 db barb lvl3 + 75 íjász lvl3 + 2 db ligtning spell lvl4-el simán lebontottak, kezdve azzal, hogy a 2 db lightning leszedte az itt elérhető 1 db mortar lvl3-at..
    szóval? :F

    kérdés2: ha van 1000 diamondon, akár th5 mellett is letehetem a 4. építőt? mert ha igen, akkor lesz lassan 1000 :)

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    én friss th7-esként, most építem a dark elixir termelőt. Ahogy néztem, a tárolóba most 10.000 fér el, King "építése" éppen ennyi lenne, de nem látom, hogyan gyűlik ez majd össze, hiszen ahogy nő benne a mennyiség, úgy vihetnek el belőle egyre többet,nem? Th7-ként pedig 1200-1300 kupa környékére azért le-letévednek olyan arcok, hogy simán beverik 2* -ra a falut, és abba beleeshet már ez a tároló is.
    Mi a megoldás?
    A másik a sárkány: 1,5M elixírt összeszedni itt TH7-en azért szép kis feladat.
    Ha kilépek, nyilván rárabolnak, ha majd lesz már 6-700000, folyamatosban sem tudok nagyon haladni, ha nincs szerencsém.. (akkor ilyen 70-80e elixíreket hozok egy körben, ami lassan kevés..)
    Hogy kellene hatékony(abb)an csinálnom, nem tudom..
    Van 165 helyem jelenleg, próbálom kb. 10 Giant + 2 falrobbantó + kb.30 íjász + sáskák(goblin) kombóval, de nem mindig jön össze az 1*, vagy, ha össze is jön, a tárolókat nem feltétlen tudom leütni, akkor meg felesleges volt kb. az egész támadás. Volt, hogy a 17 giant + egyebek működött, de volt, ahol az sem.
    Óvatosabban kellene falut választanom, amit betámadok..vagy nem is tudom..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #3881 üzenetére

    update: amit észre vettem, hogy a CW bónuszt a klánházból()ami most 3-as, és nem is lehet nagyobb TH7-el) nem lehet elvinni, tehát ha megyek 3-4 CW-t, aminél nem költöm el a kapott goldot/elixírt, azzal már egyből jó sok meglehet a szükséges elixírből..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #3883 üzenetére

    "hogy addig legyél online, amíg annyit anyagot nem szerzel, aminek csak a felét tudnák elvinni, ha legyalulnak is" - ez milyen mennyiséget jelent, aminek csak a felét tudják elvinni? :F (most 2M/2M , ami befér)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #3886 üzenetére

    Folyamatosan kevés főleg az elixírem úgy, hogy 4 építőm van jelenleg, és valamire mindig több kellene. :DDD :DDD

    update: most meg, hogy már 1-1 faldarab 200e aranyba kerülne 7->▄8-ra, végképp a világ aranya nem elég..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #3888 üzenetére

    ..és, ha kupavadász talál meg, akkor

    1. lesz védelmem;
    2. fogy a kupám, ami most 1167. Ha lemegy 1000 alá - márpedig, mivel támadok is, így elfogy a védelmem, tehát csökkenni fog a kupaszám, ha rám támadgatnak - akkor már aligha fogok tudni loot-olni valami normálisabbat, megkockáztatom, még a 70-80e nyersi is fehér hollós lesz, nem?

    szerk: TH kirakósból azt szoktam betámadni (azért jellemzően 50% alatti végeredménnyel, ha pl. th9-es a falu ), aki odatesz 2-3 teslát is a TH mellé: azt pofátlanságnak tartom, mindenképp rámászok, ha ilyenbe futok
    :DDD

    sok-sok next-et kipróbálom :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz sztanozs #3891 üzenetére

    Miért? hol számít? :F

    Elvileg csak erősebb falvakat, és jobb loot-ot kapok 1250 kupával, mint egy alacsonyabb osztályban, mondjuk 950-el, vagy tévedek?
    Jártam 1400 fölött is, viszont ott az volt a probléma, hogy első támadóm 4 db sárkánnyal kezdte a támadásomat, amire nagyon nem volt még a falum felkészülve.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    TH7-es Klántársat az azon a szinten elérhető elég jó fejlettség (6-os fal, 4-es wiz tower, 4-5 a mortar szintje, 8-as Archer tower, stb. ) ellenére is legyőzte egy támadó.

    Lighning spell lvl4 2 db -ezzel leszedte a támadó az egyik mortar-t már a kezdésnél.
    A 160 db lvl5-ös íjászból kb. 130-at pakolgatott ide-oda, majd a Hog rider lvl4 8db -al kiszedte a védelem nagy részét.
    Ezek után, az 5-ös King is pusztítani indult, de addigra már jórészt elveszett a falu.

    A leütött falunál kb. egy "+" jel-szerűen épült fel a védelem, középen a TH-val, a + jel szárai körül a 6-os fallal.

    Van bármi építési mód, amivel egy ilyen támadás védhető, vagy alapvető techológiai fölénye volt a támadónak, ami sehogy sem védhető? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Jelenleg van egy TH7-es külső TH-s falum (6-os fal, 8-10 db 7-es elemmel; 2-es wiz.tower, 6-os íjásztornyok, canon 6-6-7-8, mortar 3-3-4). Az egységeimnél a barbi 4-es, a többi kb. 3-as (kivéve healer és újabbak), és van tegnaptól sárkányom is.

    Ahogy tudom, az építő az egyik legfontosabb egység a játékban. Már az elején spóroltam, de türelmetlen voltam megvárni, mire 1000 gem összegyűlik, így - főleg, hogy összehasonlítva, pl. egy mozifilm 2 órás szórakozást nyújt kb. 3eFt-ért, ez pedig több hónaposat - mikor meglett 500 gemem, vettem +500-at 1099 Ft-ért, és így meglett a 4. építőm.
    Most azon töprengek, hogyan tovább:

    A, megpróbálhatok kupát vadászni, csak kérdés, hogy TH7-ként van-e bármi esélyem a Crystal League-re (most Gold3-ban vagyok), esetleg még feljebb jutni, hogy legyen 1500 gem-em, és már ismét csak 500-at kelljen vennem az 5. építőhöz, vagy kb. semmi esélyem ezt mondjuk 1 hónapon belül megugrani? (..és akkor, kérjem meg a Mikulást, hogy dec. 6-n hozzon nekem egy 5. építőt. :DDD )
    Egyáltalán: jól gondolom, hogy az 5. építő megléte egy újabb mérföldkő lenne ahhoz, hogy gyorsabban tudjak fejlődni? ;)

    B, építgessem tovább a falumat, de akkor is kérdés, hogy maradjak-e a jelenlegi TH7-en, vagy esetleg TH8-on az elhagyott falvak miatt esetleg több loot-ot tudnék összeszedni, mint a mostani környezetben?

    Azt tapasztalom,hogy a 7-es fallal védett, 8-9-es cannon-ok + 4-5-ös szintű mortárokkal, 7-8-as íjásztorony+ 4-5-ös szintű air guard-al védett faluk beütése jelenleg kihívás nekem, ritkán sikerül akár 2 csillagra is. (Azt szoktam csinálni,hogy amelyik szélén több nyersanyag látszik, ott beütöm, és akkor 200-300ezer nyersanyag eljöhet egy-egy ilyen faluból.)
    Igaz, kb. 2 nap és lesz hog riderem, így azon gondolkodtam, hog+balloon támadástípusra át lehetne térnem, mert a jelenlegi

    "15 giant + 35 barbi+ 25 sáska (:DDD) + 28 íjász+ 4 falrobbantó + 1 healer (össz: 180, de 1 nap, és már 190 egységem lehet majd) + heal- és erősítő potion + king lvl1"

    farmolási csapat felállással nem vagyok elég hatékony, úgy érzem.

    Szeretném nyomni a dark elixir tárolót 2-esre, de akár az 1.2M elixír összefarmolása (talán nem vagyok elég türelmes next-elgető sem :DDD ) az 50-200e elixir nyereséggel támadásonként iszonyat lassan jön össze.

    Merre fejlődjek? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Tegnap este elkezdtem a kupavadász akciót, így, nagyrészt csak arra mentem. Való igaz, volt sok-sok next, majd rájöttem, hogy nem azt kell csinálnom, hogy 5 íjásszal leverem a külső TH-t, hanem, a Kinggel jó leverni, mert gyorsabb is szerintem, mint 5 db 3-as íjász, plusz, ingyen van! :DDD

    Erre.. megkaptam a játékban valaha volt legjobb elixír lootomat, az alábbiként: jobb felső sarokban egy TH, mellette balra a falnál 1, jobbra a falnál 2 db, jó kis telt 11-es elixír tároló. :DD :C :DD Volt ám öröm! 385000 elixírt vittem, 10 íjásszal szedtem le, nehogy az idő kevés legyen. :DDD
    (a falu többi része a bal alsó sarokban volt. :K )

    kérdés: nem-klánbeli játékosnak - ha volt klántag, ha nem - van bármi mód, ahogy üzenetet tudnék írni, vagy nincs? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    kérdés: ha cw előtt, a prep.day-ben nyomok a sima (nem cw-s) falumban egy pl. mortar-ra egy több napos fejlesztést, akkor az a mortar
    - ettől függetlenül, fog támadni a cw-ben, vagy
    - nem fog támadni a cw-ben, mert oda is kihat, hogy éppen fejlődik?
    :F

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    amit még nem kérdeztem: elvileg, több e-mail címmel, több falum is lehet? (túlzásba esve: akár klánba is szerveződhetek a falvaimmal? :DDD :D )

    ..csak azért kérdés ez most, mert a kisfiam is nagy Clash rajongó, és - amellett, hogy nyilván eltérő e-mail címe és faluja van - az IP, ahonnan felmegyünk a szerverre, az azonos lakóhely miatt, azonos. (Sőt, volt, hogy ugyanazon az eszközön néztük meg mindkettőnk faluját, úgy, hogy betöltöttük a falut az androidos eszközre.)

    Szóval, tudja valaki: ez semmilyen gondot nem okozhat a játékban? :F

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz WhiteWalker #3966 üzenetére

    Erre roppant egyszerű a válasz: a klánházba +20-30(35?) egység támogatásod lehet.
    Nagyon nem mindegy, hogy van még 4-5 melákod, vagy +1 sárkány nálad, vagy +2 healer a saját létszámod fölött. "Kicsit" jobb eséllyel indulsz a csatákban, mint az, aki sosem kér/ad egységet..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Kérdés:
    - lehet olyan, hogy pl. lvl3-asként elmentem egy google acc-hoz a játékomat, majd, lvl 40-ig disconnected-ben vagyok, és újra csatlakozva, visszatöltené a lvl3-as mentésemet a fiókból a clash, az helyett, hogy update-elné a fiókban a mentést, vagy
    - az illető, aki így járt, valójában rossz fiókra emlékszik, hogy mihez társított eredetileg? :F
    (nem én tartok itt, hanem egy ismerős.)

    Ha az első eset lehetséges, mi rá a megoldás? :F
    A telóról nyilván nem szerencsés az adatokat törölni, gondolom, hisz akkor se on- se offline mentése nem lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Multi13 #4044 üzenetére

    Nekem ezt a "high risk" failure-t akkor adta elő a Clash a gem vásárlási kísérletemre, mikor egy Hyundai T7S tabról akartam vásárolni, amit amúgy kb. minden azonosítós felület Samsung eszközként azonosít.

    Amint PC-n próbáltam Bluestacks alatt, ugyanazzal az acc-al, rögtön sikerült a vásárlás.
    Ezért én ilyen esetben, javaslom egy másik eszközre felvenni a fiókot, és ott megpróbálni a vásárlást. :)

    Természetesen, ilyet csak és kizárólag webkártyával, amin annyi és éppen annyi összeg van csak, ami az adott vásárláshoz szükséges (na jó, talán még +100 Ft.. :DDD ) ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    skacok, hölgyek..

    infi tornyocskát, a single target fajtásat.. mégis, mivel lehet hatékonyan leszedni?!

    Hunmugli: véleményként, az egyébként láthatóan átgondolt és összeszedett hsz-edre ( :R ) :

    Látszik, hogy az elkorcsosult, a tisztességet hírből sem ismerő, törtető szemétládák hada egyre nagyobb és nagyobb.
    Sajnos, nincs sugárban hányós smiley itt a PH-n, pedig, ehhez odatenném!

    ÉN egy játékot a játék öröméért játszom, és szívesen megnézem azt is, ahogy engem támadtak be, és volt, hogy már megcsóváltam a fejem: "Ez igen, szép volt!" .. erre, leírod, hogy a Mátrix-ban vagyok... :(((

    Remélem, lesz pár programozó, aki a Supercell-t is megsegíti, és a tavalyi 90 Milla USD-s bevételt figyelembe véve, gondolom, ez nincs is annyira messze.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Kedves, összetartó csapatka szívesen fogad játékosokat. ;)
    Magyarokat várunk, Hunriders a klánocska neve. :K
    Heti 1, hétvégi cw, barátságos, segítőkész csapattagok, változatos életkorral, hát mi kell még?
    "Csatlakozzatok még MA!" :D :DD

    Hunmugli:
    Köszönöm szépen az összefoglalót és a pajzs leírást, sok új információhoz jutottam belőle. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Változott mostanában az elvihető nyersanyag számítása a játékban? :F

    Ahogy tudom, elvileg a tárolókból 20%, a treasury-ből 3% (?) lenne elvihető, de többen úgy érzik a klánban, hogy azonos TH szint elég sokat el tud vinni. ..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Ismerős azt állítja, csupán Facebook connect-tel (google nélkül) ha újratelepiti a játékot, megmarad a faluja. Ez lehetséges, ment az fb játékállást, vagy inkább a telóján maradt valahogy a save az illetőnek? :F

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Milyen hatékony loot statégia van th11-re? Van egy már vállalható falum, bár még új th11 vagyok - 4-es xbow-k, a 4. épül, kész a halálcsillag..izé Artillery, 5-ös pekka, 7-es wiz, 5-ös gólem, 4-es valky, 15 körüli King/Queen, 1-es Warden - és annyian kóstolgatnak sikertelenül, hogy már 3200 kupa körül vagyok, holott korábban a kupa nem érdekelt, rablásra mentem, és kb. folyamatos elixír hiánnyal küzdök: rablósereg is 200e spellekkel, beütős meg 360e, erre főleg 5-150e elixíres erős th11-eket sorsol be a szerver. 50-60 next egy talán valamire jó falu.. Ma reggel 2 rablásból jött 1M elixír, de 2 újabb támadás után, ami nem lett túl sikeres, már csak 160e elixírem van.
    Mivel az arany gyűlik (abból nem lesz sereg) és ha nem valky sereggel megyek, a dark is, a hősöket fogom tudni húzni, az biztos, de pl. a laborra a 6M elixírt el nem tudom képzelni, hogy mikorra lesz meg? Majd termelésből, mert elvinni úgyse nagyon tudják??

    Van valami okosság, taktika, vagy ez "ilyen"? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #5028 üzenetére

    Az 50 next uncsi, nem csoda, hogy abbahagyják.
    Mivel az általam főként használt gólem,pekka,wiz, valky maxos volt, éppen a támadósereg fejleszthetetlensége volt az egyik ok, amiért TH szintet léptem. A másik okom pedig az volt, hogy a 6+ napos fejlesztési idők miatt, bárhogy ügyeskedtem az 5 db építő beosztásával, nemegyszer 1-2 napig nem tudtam támadni, mert fullon volt a 8M arany th10-en. Ez nem tetszett.
    Azt viszont álmomba sem gondoltam, hogy az eddigiektől durván eltérően, TH11-nél
    - csak kb. az 50-60. falu lesz olyan, aminél nem csak 50.000 elixír van vagy kevesebb, és e mellé
    - nem fullos th11.

    Konkrétan röhej, amiket sokszor sorsol a szerver. :(((
    Iszonyúan figyelnem kell, mit támadok be, mert 3-4 db, csillagot nem hozó támadás után, kb. kifogyok az elixírből.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz kovimester #5031 üzenetére

    Giinos: :R Köszi a hasonlatot! Lassan rájövök, hogy mekkora fába vágtam a fejszém. :D

    A feljebb menéssel nincs gond, mert általában nem tudnak beütni - bár még keresem a legoptimálisabb falu elrendezést - így kb. 600 kupát emeltek rajtam a támadók, most 3200-nál járok.

    Egyetértek abban, hogy a liga bónusz a megoldás. Egyúttal értem már azt is, hogy 100e elixírért miért akarnak beütni?! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #5038 üzenetére

    Mivel th10-en napokig vártam - mivel full lett a tárolóm - és a 10-12 napos fejlesztések mellett azt, hogy szabadon hagyjak egy építőt nyersiköltésre, nem akartam felvállalni, nem sok további lehetőségem volt mint a TH szint emelés a nagyobb tárolókhoz, max, hogy nem játszok, hát köszi. :W

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Lootolok, és kovimester: nálatok a küldetéseknél a "Nice and Tidy" soron, azaz, hogy mennyi fát, követ,stb. vágtatok ki, milyen érték szerepel?
    Én ebből mondom meg egy aktív játékosnál, hogy milyen idős a faluja, számomra ez egy viszonyszám.
    Nálam ez most 1407..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #5051 üzenetére

    Hol lehet megnézni, hogy mikor kezdted? :F

    Jack474: nem tartom "felborult" -nak, és rush-oltnak sem. Este teszek majd fel képet. Az alábbiakat követtem mindig is:
    - A lehető legdrágább fejlesztést indítottam;
    - Ha adott TH szinten minden, használt támadóm maxos lett, és nem tudtam a sereggel erősödni, TH-t nyomtam.
    A hősök ez alól kivétel, mert csak a dark gyűjtés miatt a hősökre, nem akartam beragadni pl. Th9-en úgy, hogy álljon a laborom, mert minden használtat megnyomtam már.

    CW-t nem indítunk pár hétig most, mert a klánomban - Hunriders, 5-ös klán - sok lesarizást kaptak a résztvevők, így most "klánparancs" lett az airdef fejlesztés, mert megírtam, hogy akinek th8-ig nem maxos minden airdef, nem fog CW-zni. Persze, ez sem feltétlen véd meg mindenkit, de megnehezíti a sarik dolgát.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #5053 üzenetére

    Ha valaki addig is megnézné a profilom, rám tud keresni a 8YUQGJUUY azonosítón. :R

    jack474: amúgy mit is értesz pontosan, felborult falun? :F

    Jellemzően, sokat támadtam mindig is.Abból gyártottam sereget , amiből épp tudtam. Ha pl. elixírt farmoltam laborhoz, akkor nyilván darkos sereget csináltam..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    A falum most:

    A kicsi védőtornyok azért "lógnak ki a sorból", mert azokat ugye TH11-ként kaptam, és még nem volt időm felhúzni őket.

    Az adataim:

    Azt ne felejtsétek el az esetleges véleményezés során, hogy
    - Lootolok kb. 3x, kovimester kb. 2x annyi ideje építi a faluját, mint én;
    - alapvetően, nem az a problémám most, TH11-ként, hogy beütnek, vagy hogy ne tudnék (még sikeresen is :) ) támadni, hanem a "next"-ekre kapott, kb. 50-70 db 40-80.000 elixíres, bőven fejlett TH11 ellenfél egy-egy értelmesebb elixírtartalmú falu előtt az, ami kicsit érthetetlen: TH10-ként max. 20-30 next-re már csak-csak volt valami 300e nyersis falu - most meg nincs.

    Arra nem voltam felkészülve szintlépés előtt, hogy a játék 70%-a a "next" nyomkodásából fog állni ahelyett, hogy lenne értelme megtámadnom 1-1 falut! :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #5055 üzenetére

    elnézést, nem akarok blogot csinálni a topicból, csak lemaradt:
    Ti mennyit támadtatok ebben a hónapban? (mármint, sikeresen, ugye, az látszik a 2. képen, a profilnál.)
    Azt hiszem, az aktivitásom rendben van a képen látható értékkel. ..és a Defense Won-nál is látszik, hogy nagy probléma nincs a védelmemmel. :F

    Lootolok: én már vettem párszor gemet, főleg, mióta van a 290 Ft-os 80 db-os pakk, az nagyon jól jött, mikor 3 órát vártam valamire, és közben tudtam boost-olni, de nagyon eseti, hogy költenék rá.
    A dolog másik oldala, hogy ha megnézed, egy mozi 1 főre is olyan 2500 Ft, ami 2 óra szórakozást ad, ez a játék meg jóval hosszabb ideig szórakoztat(elvileg), tehát én nem sajnálok néha ennyit tőlük.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz dragonfx #5059 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm szépen a tanácsokat, :R

    "bízok abbana klánodban vannak fejletebb maxos th10-11ek" - :C :DD ..hát nincsenek. Mi kicsik vagyunk, a Hunriders.. még akitől átvettem a Leadert, mert kevesebb ideje lett játszani, Ő is csak TH10, és tegnap jutottam el oda, hogy átugrottam szintben, mert 125-ös lettem, Ő pedig "csak" 124-es. :K
    Másik TH10 talán 1 van a klánban, így nálunk Pioneer vagyok a tekintetben, hogy mit érdemes és mit nem fejleszteni, bár nyilván mindenki azzal boldogul, amivel tud.

    Itt kérdezném meg, hogy
    - a ribi5 az gondolom a valky..
    - a laloon miért annyira "divatos"? Top 20-nál kb. csak az van, ahogy néztem. Arra gondolok, a wizzel kb. egy árban van a ballon, és hasonló a sebzése is, de jobb élettel. Ez áll mögötte? :F
    - miért írod, hogy a wiztowert hagyjam egyelőre? Ahogy nézem, annak az épületnek rendesen nő az élete, tehát általánosan nehezebbé válik leverni a falut. (többek között, emiatt is húzok tárolókat most, mert +400 (2100 vs 2500) életet kapnak, tehát több idő leverni azokat.) Az igaz, hogy az íjász és a cannon hamarabb kész van..

    Az infi érdekes dolog: nyilván nem azért nem nyomtam meg eddig, mert nem volt rá aranyam. :N Azért nem nyomtam meg, mert arra gondoltam, AMINT elkezdem azt fejleszteni, rám ugrálnak majd.
    Van egy másik hősöm (karakterem) Trier, amit 1 hónappal a Patricius hős előtt kezdtem, és ott ezt az elméletem ki is próbáltam: 2 db 1-es infi visszatartotta a "plebs"-et (persze, OP játékos megpróbált leütni, az rendben is van), nos Trier-nél megnyomtam az egyik infit - és valóban, ilyen th9-ek azt érezték, hogy eljött az Ő idejük! :Y ...én meg csak azt éreztem, hogy 2 naponta lépek egy ligát felfelé, mert nem eszik annyira forrón azt a bizonyos kását.
    ..és ezt akartam elkerülni: arra gondoltam, megerősítem egyébként a védelmeket, az infitől félnek úgyis "natívan", majd a végén foglalkozok azzal. Ez sem a legjobb, mert ugye ha nem fejlesztem, akkor meg nem nő a sebzése sem, így, vagy 2 napja megnyomtam az egyiket 2-re ( azonnal rám ugráltak, természetesen), így most azon tanakodok, hogy megvárjam-e a 2. infi fejlesztésével, hogy az első kész legyen, vagy nyomjam egyszerre, legalább hamarabb készen leszek? :F meglátom..

    update: Trier hősöm TH10-es, és figyelembe véve a TH11-nél tapasztalt kezdeti elixír nehézségeket, nála már egy erősebb faluval fogok TH11-re lépni (majd), igaz, ott már a 2. infi lesz 3-as kb. 10 nap múlva. Szintén ott próbáltam még TH9-en 5-ös hoggal menni valamire, hát, kidobott darknak tűnik amit költöttem rá, annyira nem működtek a támadások vele. Nem tudom, más használ-e hétköznapi rabláshoz hogot? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz jack474 #5063 üzenetére

    Mivel eddig max. TH10-eket kellett támadnom CW-ben, amire a gólem+pekka+wiz jó kombó volt, ezeket meg maxoltam szintlépés előtt, továbbá eszem ágában sem volt pl. ballonozni, ez a "támadóerőd a közelében sincs a védelmednek" kijelentesed több mint furcsa számomra?!
    Csak a hősökkel van relatív elmaradásom, de CSAK a hősök miatt, nem akartam pl. Th9-re ragadni, ahol nem egy 20-as vagy nagyobb hőst látok - kérdezd meg, az 5-ös pekkám hányat ver rá, mire meghal? Max. 3-at. Akkor EZÉRT maradtam volna újabb fél evet pl. Th9-en?!
    Az igaz és pontos meglátás, hogy farmolásból építkeztem/fejlesztettem eddig is, és ez a további tervem is. Ezzel együtt, nem egy, hozzám képest dupla ideje játszó játékost tudok, akinek kevesebb sikeres védése van a falujára, mint nekem.
    Tehát akkor:
    - a védelmem nem elégtelen;
    - a hősöket kivéve, a használt egységek maxosak vagy közel maxosak voltak a szintlépéskor;
    - eddig MINDIG megfelelt a köv. TH szintre az előzőleg használt támadási forma;

    Miből kellett volna tudjam, hogy malmozzak még th10-en, és majd a szintlépést követően 30-40.000 nyersis, full közeli th11-ekkel fog szívatni a szerver?!

    A korábbi hozzászólásommal ellentétben, kezdem megtanulni, hogy melyik th11 üthető be a mostani egységeimmel. Erre bizonyíték, hogy el tudtam indítani a tervezetten hátráltatott infi fejlesztést, illetve, hogy ha ma nem szabadulna fel építőm, akkor ma vélhetően tele lenne a 9,5M-s aranytárolóm annak ellenére, hogy kb.50.000 volt benne az előző fejlesztésem indításakor. :) ..plusz, hogy lassan 200 levert Artillery-nél járok.

    Azt, hogy - ha ugyanazzal akarok támadni, mint eddig (és egy ideig még ez a tervem) - csak a hősök pl. +20 szintjével th11-re lépve, máris "2x" könnyebb lett volna a kezdés, nem igazán hiszem. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Lootolok #5067 üzenetére

    Erősebb th10 nem ment 3 csillagra, természetesen :)
    Mindenkinek köszönöm szépen a tanácsait, kritikáit :R , hiszen - ahogy írod is - jóval nagyobb tapasztalat van "nálatok".

    A 200 körüli sasból egyre több a működőnek a lecsapása. Kb. 100 körül járt jellemzően holt faluból, mire TH11 lettem. Most már, ha szélen van, és látok benne 1 vagy 2 csillagot, de méginkább : elhozható lootot, ami több a sereg költségénél, ráugrok a falura, így mostanában ezekből gyűlik ez a szám.

    Nekem csak és kizárólag a TH szintlépés előtt nem, utána iszonyat sokszor kapott 40-80.000 elixíres falukkal van "bajom", mert a játeknak nem a 40-80 next-ről kellene szólnia szerintem.

    Az, hogy nem 3 csillagra megy le valami, nem érdekelt sosem. Most már a min. 1 csillag kicsit érdekel, mert a loot bónusz itt már erősen tervezett része a támadásoknak ahhoz, hogy bejöjjön annyi elixír amiből fejlesztések is indíthatók a sereg fenntartása, gyártása mellett. Jelenleg az 1-2 csillag a jellemző nálam, de ez érthető is. (Volt már egy sorban 8 db sikeres támadásom is, amik közt Artillery-s falu is volt.)
    Mivel ugye aranyból nem lehet sereget gyártani, a legrosszabb esetben (mint aktív támadó), legfeljebb addig kell türelmesnek lennem, míg a védelmeim erősödése miatt többen next-elik el a falum, és akkor a különféle bónuszokkal tuti, hogy tudok fejleszteni is majd.
    Miközben ezt írom is, a TH szint lépéstől majdnem folyamatosan megy a laborom, az 5 építő viszont tényleg egyfolytában dolgozik, így van előre lépés.

    Teljesen igaz, hogy jó az erősebb hős, de mint írtam, pl. Th9-en sem akartam beragadni, miután a használt seregem fejlesztését adott TH szinten korlátozta a labor.

    Azt gondolom, ha olyan nagy gond lenne a fejlettségi/haderő szintemmel, nem gyűlne az arany, nem fejlesztenék - de ezzel semmi gond. A TH11 erős beütesekhez még lesz mit fejlesztenem,de legalább TH-ra egy ideig nem kell költenem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz dragonfx #5071 üzenetére

    Durván hangzik a rádugrós rész. :Y

    A guard-ok is nőnek a ligákkal? Erre nem figyeltem eddig. :U

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Hunmugli #5186 üzenetére

    Azt a nem-nehéz-felmenni-t mekkora hősökkel gondolod, és milyen faluval?

    ..én kicsit korán lettem hősök szempontjából th11, mert azt gondoltam, ott is úgy lesz loot, mint korábban th10-el volt, plusz majd több nyersi fér be - th10-en sokszor futottam full tároló limitbe, és azért nem tudtam támadni mert építőre vártam. Most meg, örülök ha van 4x-es star, mert elixírt gyűjteni igencsak nehézkes.
    Jelenleg King 20 Queen 16(épp megy 17-re) és Warden 7-es amim van, míg a faluban a 13-as cannon pár darab és 2 13-as íjásztorony a legkisebb, kb. minden más fullos épület.A falam nem túl erős, mert vagy 6 db 12-es van, pár 10-es a többi csak 9-es még.
    Ezzel együtt, ha legyártok 2 seregnyi íjászt, és lemegyek master 1-ig, akkor ott kapok jó (azaz, +200e nyersis falukat a cuki közel 400e elixír költséges sereg árán felül ) falukat, de a szerver (vagy a szintén lefelé tartók) miatt kb. 2 nap alatt vissza vagyok push-olva 3500 kupa környékére. A 3500-3800 körüli szinten ingadozok, felfelé egyáltalán nem egyszerű jutnom, mert mikor egymás után a 40. olyan falut kapom, ahol 100e nyersi sincs, az életkedvem is el akar menni, nemhogy a játékhoz való! (itt tekernék párat egy-két programozó nyakán, aki a search algoritmus feltételeit írta. :((( )

    Egyszer fel voltam push-olva 3960-ig, de önerőből nem tudok feljebb jutni, és főleg nem egyszerű a 6M vagy több elixíres fejlesztésekre összegyűjteni (bár 2 nap, és 6-os íjászom azért csak lesz, ez még elmaradás volt.)
    Főként földi támadó egységekkel megyek (4 falas, 2 gólem, 3 pekka, wizek, spellből 1 heal, 1 rage, 1 jump, 2 freeze, 1 poison) és 90%-ban a fentebb írt 100e alatti nyersis falukat kapom, 9%-ban 4-500e nyersis, szén full th11-eket, 45-ös hősökkel és fullos fallal, a maradék 1%, amiben nyersi is van, és be is üthető.

    Megértem, hogy bevételt szeretne a Supercell a játékból, és túl sok gemet nem szoktam venni (mondjuk, éves szintre vetítve volt, hogy vettem párszor 80 gemet, de nem jellemző, inkább csak mikor valahol vártam és untam volna magam, ha nincs boost.) ..de azért az, hogy ennyire gáz a th11, az szánalmas szerintem.

    Van falat kivéve szén th10-em, 20+ hősökkel, és egy feltörekvő th9-em, így világosan látom, hogy hová milyen lootot ad a játék.
    Most is 5 db építőm dolgozik a th11-es faluban, szóval tudok azért haladni, épp csak elszomorító, ami ott megy. Ha darkos sereget gyártok, akkor meg ugye a hősök fejlesztése lassul le, az sem opció.

    Akinek 40+ -os hőse van itt, az
    - fejlesztette azokat egyszerre is, vagy
    - lett véve gem, és jónapot?
    Csak mert a 20-as szinttől valami 1 hét/szintet nézve, csak az egyik hős 25 hét maxra, feltéve, hogy a 100e+ dark meg is lenne rá hetente.
    Hogy húztátok fel, mi a titok? :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Valaki játszik esetleg Clash of Clans-t Note 8-on? :F

    Érdekelne, hogy a hajlított kijelző mennyire (már ha igen) rombolja a játékélményt? Én korábban S6 Edge+ -on néztem a játékot, de támadásnál az egységlerakó ikonok - ugye a játék fektetett képernyőn fut - épp a hajlításra estek, emiatt nem volt jól kezelhető, sokszor hiába tappoltam valamire, nem valósult meg..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Hunmugli #5104 üzenetére

    kérdés: lehet abból problémám - ban, mac tiltás, akármi - ha több acc-om (falum) van és 1 mobilon érem el mindet?
    A történet ahogy alakult az alábbi:
    Kb. 3 éve kezdtük a Clasht játszani. Rá fél évre csináltunk érdekességnek és más fejlesztési stratégia miatt gyermekemmel együtt +1-1 falut(nekem így lett 2 falum akkor); Korábban még volt, hogy a 2. acc tabon futott de aztán androidos telóra felvettem a 2. google fiokot is és mindkettő azon volt, plusz néha besegítettem a gyermekemnek, így valójában 4 email cím és falu volt nálam.
    Mostanában neki már csak az egyik falujánál ha besegítek 1x-2x, azonban tavaly mikor th11-en szén gyenge lootokat kaptam és a legrégebbi, akkor még th10-es falummal sem akartam th11-re lépni, kíváncsi voltam, milyen tempóban tudok fejlődni, így tavaly húsvétkor csináltam egy 3. falut. A th10-es falum másik klánban volt, de ott nem tetszett a vezetőség némely tagjának egyes reakciója, így a th10-es falu is átlépett a th11-em által (úgy alakult) immár leader-ként vezetett klánba.
    Ezt tavaly az egyik Co-leaderrel még megfejeltük azzal, hogy versemyezni kezdtünk abban, hogy egy új falut melyikőnk tud gyorsabban fejleszteni, így lett egy 4. falum is. :DDD
    Szeretem a játékot, elég sokat utazok a munkahelyre és haza, így van is időm fejleszteni. Izgalmas a más-más fejlettségi szinthez tartozó csaták és feladatok végigjátszása.
    Azonban nem szeretném, ha a klánom látná esetleg kárát a múltnak.
    Ezért kérdés, hogy lehet-e probléma a jelenlegi helyzetből? Esetleg érdemes-e a Supercellnek megírnom az egész sztorit, hogy miért alakult így? :F Azt tudom, hogy elvileg az EULA egy falut engedélyez telónként/eszközönként, de az biztos, hogy tavaly ősszel ha CSAK a th11-es falum lett volna meg, akkor talán abba is hagytam volna a játékot, annyira játszhatatlan volt egy időben azon a szinten.. :U

    szerk: 1. természetesen (hogyan is másképp) minden falu külön Google fiókhoz van társítva.) 2. nem minden faluval, de az évek során volt rá példa, hogy kisebb összegért vettem gemet is.Nem tudom, ez ad-e valami előnyt esetleg.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Hunmugli #5204 üzenetére

    Csak azonosítóval együtt találtam egyelőre levélküldési lehetőséget hozzájuk, az meg nem feltétlenül lenne jó ötlet. :DDD

    más: érdekes lesz ez a BH8 szint. Vajon mennyire lesz jól használható a Super Pekkus?

    Ti kupában a kis falunál milyen szinten vagytok? Én 3200-3500 környékéről se le se fel nemigen mozdulok el: ha pár támadás nagyon jól menne wirch-ekkel, azután szén fullos falukat ad a szerver, és túl jól is támad mellé, így nem jutok fentebb.

    Th11-es faluval titán 1-ben is jártam, de borzalmas a loot már csak a környékén is. Fentebbre érdemes lenne hajtani vagy inkább nem? :F
    A falumban még 1 db íjásztorony, 1 db sweeper és 1 bomber nem maxos, meg persze a fallal van elmaradásom, de mintha lentebb jobb lootok jönnének.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz ggeleven #5207 üzenetére

    uh..azt a witch+minion kombót majd meglesem egy videón: el sem tudom képzelni, hogy működhet egy th11 ellen, és engem kb. soha nem támadtak ilyen sereggel.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz ggeleven #5211 üzenetére

    Mindkét faluról kérdeztem, azért értettem félre a válaszod, elnézést.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Hunmugli #5234 üzenetére

    Azért a siege weapons vagy mi biztosan újítás, és egy th12 tud ilyet admi CC-be th10-eknek is. Ha felépült a Th-m, húzom is fel, hogy tudjak adni a klánban..
    A fejlesztéseknél a +400 hp kb. minden nagyobb fegyverre és a tárolókra szintén nem rossz.. bár a 10-12M aranyas fejlesztési költségek és a 12-14 napos fejlesztési idők eléggé a vegyél aranyat/gemet vagy legyél top klánban, ahol a clan games-ből megvan az 50.000 pont a töltő rúnákhoz -irányába tolja el méginkább a dolgokat. A kis klánoknak meg marad a lekvár... :(

    Lehet - sajnos csak klánon belül - copy layout-al másolni egy-egy falut azonos th szintnél, ez sem rossz, bár több értelme lenne, ha bármelyik falukép másolható lenne, azaz idegené is.

    A freeze spell 1 helyessé tétele és főleg a hatóidő vágása miatt a freeze-t prioritással maxolni kell most, ha még eddig nem lenne maxos

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Kezdhetnének végre valamit azzal, hogy th12-ként titán ligában elmegy a kedvem a játéktól azért, mert 2-5 perc egy-egy ellenfél falu keresése. :W

    Ha meg még event vagy CG is van, simán főzök egy kávét, holott 10 percig melegítem a főzőt.
    Siralmas.

    Ugyanekkor th9-en championban 5 mp..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz sutyesz96 #5254 üzenetére

    A koncepciót nem értem: elvileg megéri fentebb menni: erősebb kihívások, több pajzs és magasabb win/star bónusz.. erre egy hulladék keresési algoritmussal szétcseszik az egészet? Ennek mi értelme? :F

    Nem hiszem, hogy akkora mágia lenne a keresést úgy programozni, hogy a magasabb szinten játszóknak is legyen/megmaradjon a kedve a jatékhoz..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz pcnet #5256 üzenetére

    Továbbra sem hiszem, hogy ennek az iszonyat lassú keresésnek a programozói hibán túl lenne bármilyen racionális értelme: a cél az lenne, hogy előrébb juss a játékban, ne hátrébb?! 2014-ben a Supercell fórumon 1,5 órás keresési időket emlegettek Legendben. Ez gondolom csak javult azóta, mégis, ez oda vezet, hogy sokan abbahagyják, ami nem hiszem, hogy reális célja a Supercellnek- vagy igen? Végül is, sok gemet az fog venni, aki előrébb akar jutni gyorsan, és a th11-12-k már nemigen van hová előre jussanak, akkor tehát rommá lassítjuk őket?! :C

    Én az utolsó frissítés után azt tapasztalom, hogy titán 1-2-ben nagyon szép 800-850.000 napi star bónusz van, ami nyersit szintén be kell valahonnan húzni, ha lentebb vagy. Egy földi sereg akciók nélkül 400e elixír körül van, azt Masterben szerintem csak minden 80. falunál kapnám meg, és akkor a fejlődés még sehol nincs. Darkos sereg nem pálya, mikor 150e dark 1 szint hős(és még csak lvl40 körüli hősökre gondolok) és th11-12-n elvileg szinte csak a hősök maxolása ami nehézkes, a 12M egy épületre egész hamar összejön.
    Aki nem napi kettőt-hármat támad, ilyen kis lootokkal hogyan tudna hatékonyan fejlődni? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Dani9855 #5268 üzenetére

    inkább azt kellett volna leírnod, hogy pontosan mi is az, ami nem világos?

    1., Ha beütnek, akkor a %-tól függően kapsz valamennyi shield-időt.
    2, a liga szintedtől függően (nyilván a magasabbnál több) nő az a plusz idő, amit akkor kapsz, mikor a fehár pajzs lejárt : ez a lila jelű pajzs. pl. Titán ligában ez már órák.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz B.Gaboo #5272 üzenetére

    köszönöm szépen a választ. :R

    Más kérdés:

    Androidon tudom, hogy ha több google acc-hoz van 1-1 hősöm(falum) regelve, akkor tudok köztük a Google Play Játékok telepítését követően egyszerűen falut váltani.

    Amit nem tudok: ha valaki az 50 gemért rányomott a Supercell ID-ra, és elmondása szerint, az semmilyen felhasználónév/jelszót nem kért tőle, akkor
    1., MIBŐL fogja tudni a szerver egy játék reinstall/telócsere után,hogy kit is töltsön vissza??
    2., hogyan lehet - inkább: lehet-e?? - több karit kezdeni, és azok közt váltani? :F

    Van valakinek ezzel tapasztalata, használ valaki 2 (vagy több) karit, Supercell ID-val? :F

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #5273 üzenetére

    Nos, az alábbit találtam a kérdésemre, és HA valóban így működik, akkor az rendben van:

    "If we connect our coc account to supercell ID ,we can't use Google play.If we connect it once,we can't remove it.But Supercell ID is very useful too.If you are having multiple accounts,you can log in your accounts easily and quicker. For quick access you should connect all of your coc accounts to Supercell ID. For your first log in the verification code will be asked. When your type your email in Supercell Id you can see the “Remember me in this device” option.Click that option.Your account will be saved in your phone.And then if you have multiple accounts,log out from your Supercell ID then Enter email and don’t forget to click “Remember me in this device” option .They will ask codes everytime when you save your Supercell ID to your device.If you logged in all your accounts in Supercell ID,You can access your Account quickly.But you shouldn't forget to click “Remember me in this device” option in all of your Supercell ID accounts.If you have done everything,You can access your accounts quickly in Supercell ID. If you want to log in any other accounts from your current account then click log out and select “Play with Supercell ID” There you can see the lists of your saved accounts in Supercell ID. You can click any of your account"

    forrás itt

    ..és elvileg, az alábbi hivatalos linken a 2. videó épp ezt mutatja be.

    Meg tudja ezt valaki erősíteni, aki használ több acc-ot Supercell ID-vel? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák