Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz pcnet #5275 üzenetére

    pcnet: a th11 jelenleg a wall wrecker hiánya miatt egy holtpont szerintem: a building bookkal tolj th-t, és a kocsigyárat tedd le mihamarabb: ha lesz minden támadáshoz, simán kompenzálja a magasabb th okozta kihívást.

    BH falut rushba maxolni kell, mert a termelés maxot BH 8-on éred el, és ott a termelés nagyon fontos nyersielem. Majd azUTÁN ráérsz maxolni.
    B.Gaboo: :R

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Hunmugli #5247 üzenetére

    Szia!

    Tudsz kérlek linkelni egy vonatkozó ÁSZF-et, vagy Supercell fórum moderátor általi megerősítést arra a kérdésre, hogy használható emulátor? :F :R
    Amikor pár éve körbejártam a kérdést, határozott nem volt a válasz olyannyira, hogy az emulátor használat miatt ban opció volt feldobva. :Y

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz pitör84 #5332 üzenetére

    A ki mennyit fizetett kérdést szerintem csak a mellé tett " és mennyi idő alatt?" további tagmondattal együtt szabad értelmezni: 2-3.000 Ft alatt ma nem áll meg egy 2 órás szórakozást adó mozi. Ehhez képest, egy évekig tartó játékban fejlődési előnyt adó csomag megvétele simán lehet ugyanannyira megérős.

    Ezzel együtt, legalább 3 féle játékos van:
    - az egyik a jelentős előnyért sem akar/hajlandó fizetni;
    - a másik kategória "2 nap alatt" szeretne mindent maxolni, ott folyik bele a pénz a játékba;
    - a harmadik, aki ha épp olyan kedve van, megvesz 1-1 jó ajánlatot, szép skint és évekig örül neki.

    Én a falumban lévő (eltérő :DDD ) karácsonyfákkal mutatom vissza a játékidőmet:.abból mindig hagyok meg. Van 7 db eltérő karifám. Voltak barátok részéről kihívások, ami miatt (de volt, hogy pusztán kíváncsiságból) kezdtem új karikat.
    Amikor TH4-5-ként jött olyan "King Offer", hogy 1200 Ft-ért valami 5000 gem +1 új építő házikó volt az ajánlat, azt meg is vettem, mert amíg nincs meg a főfaluban az 5 építőd addig arra kell a gemet gyűjteni, és ez brutális fejlődést adott a kis falunak, így simán megérte.

    Tehát a vásárlás mindig az adott helyzet függvényében érdekes, és aki a sosem vesz semmit táborba tartozik - és nem ált.sulis gyerek, ahol még érthető, ha másra költi a T.Szülők/rokonok ajándék pénzeit - annak azt sem árt tudni, hogy a szerverek nem mennek ingyen, tehát 0 bevétellel hamarabb lesz esélyes, hogy bezárják az egészet.
    (Persze, mint azért ismert, kb. évente rekord bevételt ér el a forgalmazó a játékain, így ez a veszély reméljük, még jó ideig nem fenyeget minket.)

    szerk: évek alatt vagy 15.000-et biztosan költöttem erre, de egy forintját sem sajnálom. :D

    Tipp újaknak: a BH falut rush-oljátok BH maxra, mert ott a termelés segít a legjobban a fejlődésben, és a BH9-en elérhető 12000/óra/nyersi fajta elérése után már majd jóval egyszerűbb lesz felhúzni azt a kis falut.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Játékhoz: a mi klánunkban is vegyes az aktív/kevésbé aktív arány. Mellette ott van az is, hogy valamikor kell a hősöket is húzni, de az CW alatt nem megy. Ezek miatt összességében mi csak a 7 napos CW-t futtatjuk, kettő között pedig a Clan Gamest, és ezekben elvárt a részvétel, a jó bónuszokért és a társak segítéséért.
    A személyes véleményem az, hogy akinek kis faluja van, és már ott is csak havi 50-nél kevesebb a profiljában az "attacks won" (sikeres támadás) értéke, az csak játszogat, de nem annyira aktív. Olyan 150 fölött mondanám azt, hogy igen, hajt a fejlődéséért - de persze, a körülmények is számítanak: aki utazik egy nap tömegközlekedéssel több órát, annak lehet több ideje játékra akár.
    Ezzel együtt, a klánunkban a "real life" mindig felülpriorizált, tehát egy vizsgaidőszakban simán lehet, hogy sulis tagok inaktívvá válnak..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák