Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    Köszi a segítséget.

    Kövi a történet. Tegnap gondok voltak az ios-el, ezért töröltem, hogy majd felteszek egy újat. Érdekes módon elment a konzol ablakom, pedig nem kellett volna mindaddig, amíg újra nem indítom a routert.
    Innen már csak az xmodem az egyetlen lehetőség. A 3560/75-s modellen lehet "rommon" ból tftp-n keresztül ios-t másolni, úgy, hogy adsz neki ip-t, maskot....
    Ezen sajnos még csak az Xmodem van. Tegnap elkeseredésemben írtam, hogy kidobom, mert mivel írtam is, a másikra sem tudok másolni, pedig azzal nincs semmi gond és ráadásul, amikor megvettem őket - 3-t vettem, egyik FerKe kollegánál van - mind3-n frissítettem az IOS-t EMI-re. Tehát valami a kábellel, átalakítóval lehet. Vagy elcsórom bentről az Enterasysos kábelt, vagy veszek egy PCI-s rs 232 kártyát és úgy próbálom feltenni.

    Xmodemmel kipróbáltam a secure CRT-t, a sima hyper terminalt, az Absolute telnetet, - meg majdnem az absolute vodkát is az ideg miatt - és a tera term progit is, de sajnos mindnél ugyanaz a baj. Vagy Host not responding, vagy csak simán 10 hiba után kifagy. :F

    2 éve elsőre felment, igaz 9600-as BAUD-al, és 4 óra volt, de most egyszereűen 30 sec után kidob, ha 9600-on próbálom

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák