Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz olivera88 #8022 üzenetére

    Szerintem az utóbbi regtakarító (jv16...) törölhetett valami olyat is, amit nem kellett volna.
    Revo-t régóta használom, de még abban is nagyon jól át kell nézni minden találatot és csak ami 100% ,hogy a törölt program maradványa, azt lehet törölni, különben megsérülhet a Win. Nekem régebben egy msn takarítás után kissé hiányosan indult a rendszer...
    CIS-hez van külön egy Uninstaller, amit itt pár hete már linkeltek. Én is csak azzal szoktam törölni korábban, ha az sem elég neki, akkor az már a Comodo hibája, hogy szar az eltávolítója és még a saját programjának a korábbi verziójára sem képes hibátlanul ráfrissíteni.? :@
    Jó, hogy már ne vegyek miatta egy új gépet is, na de előtelepített rendszer nélkül, mert azon már ügye szokott lenni valami biztonsági program pff. Hónapok óta kijött a 6, de amiket itt olvasok, hát durva...és az egy duma, hogy mindenkinél egyedi probléma van. Ami jó azzal nincs ennyi gond, ennyi embernél. Számomra még Beta állapotban van, amit a felhasználók tesztelnek. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák