Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz _DiEGO_ #37830 üzenetére

    Bocsi, jogos, már kicsit pipa voltam. Egy giga B450i aourus pro wifi volt és lett egy msi B450i gaming plus max :R
    Ezt a váltást nem igazán értem. Az alaplapit le is tiltottam, mert arra nincs szükségem.
    Jelenleg az van, hogy a DP porton lévő daisy chan-re felfűzött két monitorból egyet PC indításnál lelövök (a TV még ettől rajta van), akkor megjelenik az LG TV mint audio device:

    Ezután bekapcsolom a másik monitort és nincs gond, de ez elég tré így, a giga lapban nem kellett így trükközni.
    Ha meg a daisy chain-re fűzött mindkét monitor be van kapcsolva, nem lehet kiválasztani a TV-t mint hanglejátszó eszközt, nem szerepel a hangbeállítások listájában sem, köddé válik.

    Ez amit írsz, hogy át kellene váltani, ezt hol találom?
    BIOS-ban aminek audio-hoz vagy IGP-hez köze van, már mindenféle beállításban néztem.
    WIN10 PRO N-em van retail.
    BIOS az a legfrisebb, eddig 00-ás volt, most 40-es van fent.
    Amiket linkeltél az egyik XP-re vonatkozik (nem tudtad milyen rendszerem van) a másik meg a High Def driver de mint látod a képen, nem driver lesz, mert ha kikapcsolom az egyik képernyőt a DP porton, akkor felismeri.
    AMD driver ugyanaz a verzió, mint ami a giga lapon is volt.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák