Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • InfiniteReality

    őstag

    válasz Jakuu #20346 üzenetére

    Én meg az olyat bírom, hogy "használj cleanert mert az kell". Nem, a cleaner nem kell. Szükséges rossz, amit akkor kell használni, ha valami gond van. Mióta ATI/AMD kártyám van (kb mióta az első Radeon kijött), azóta mindig RÁTESZEM az új drivert az előzőre. Régen, még anno XP alatt és régebbi driverekkel valóban akadtak gondok, de ma már ilyenek jóideje nincsenek. 1-2 éve van a mostani kártyám (6970) és eddig MINDIG rátettem az előzőre az új drivert. Mindig egy szép zöld pipa volt a végeredmény.
    Csak nincs teleszemetelve a Windowsom, nem pistike főzött verziót használok, rendesen van frissítve minden szoftverkomponens.
    Szerintem ezek fontos dolgok. Ja és nincs fent 3 viruskereső, külön antispyware anti mittutoménmicsoda csoda optimalizálóprogram, de gond sincs ilyen módon a géppel.
    Nem, alapvetően NEM KELL cleanereket használni, csak ha valami gond adódik.

    http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

  • #85552128

    törölt tag

    válasz Jakuu #20346 üzenetére

    Konkrétan nem egy alkalommal volt hogy utána csak csökkentett módban indult el a win, pedig előtte ment normál módban is a szabványos VGA driverrel.
    A normál telepítő mindent eltávolít amit kell, teljesen felesleges cleanerekkel foglalkozni.
    @TeeJay: Ez a profilos megoldás azért nem működik mert mobility kártyáknál nincs engedélyezve az Overdrive, mint opció nem is látszik.
    Egyébként ha pár MHz-et lejebb is veszed nem nagyon fog látszani, mivel a csökkentett órajelű módban a feszültség is csökken és az ami jobban számít.

Új hozzászólás Aktív témák