Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Copy-paste a fő topikból, hátha azt valaki azt nem követi, bár nem valószínű.

    Pár napja megvan, egyelőre úgy tűnik, hogy marad. Nem volt szerelem elsőre próbára, de jó lesz az.

    Három a magyar igazság, ugyebár :) :

    Ami nem tetszik benne, az a 6 óránál lévő digitális kijelző, pontosabban, annak a mérete. Az azon lévő karaktereket már tényleg alig lehet látni, annyira apróak. A világítást bekapcsolva már ok-s, úgy már teljesen jól leolvasható. A szíjtól kicsit tartottam, hogy nem lesz jó, mert Tutu-éknál 17 cm-t írtak minimális belső kerületre, nekem meg 16 cm körüli a csuklóm. Szerencsére nem volt gond vele, a 2. lyukban használom. Amit még nem szeretek, és amit Random Rob is említett a videójában, ha jól rémlik, hogy nem raknak az 5 perces indexek tövébe lume-ot, helyette csak fehér kis téglalapok vannak, és csak a mutatók lume-osak. Szerintem a Gshock-ot egy jó darabig letudtam, bőven elég ennyi. Következő áldozat most már tényleg az ocw-s100-as lesz, szerintem. Pont valamelyik nap találtam egy nagyon vagány képet róla: [kép]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák