Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bobooo #1830 üzenetére

    Hülye a matchmaker,más módban is elindul már 3v3-on is,aztán vicces,amikor mire betölt,az ellenfél lobbiban már 6-an vannak :DDD
    Próbálták szerintem ezzel a 3v3-al csökkenteni azt,hogy nem lehet 8 ember alatt játszani sok módot,de a matchmaking...
    És persze rendszeresen 1 csapatba sorsolja a nagyokat,az AW sokkal jobb volt ilyen téren.Persze az csak mellékes,hogy mennyire érzem tisztának a 40-50:5-6okat lövőket...mert persze megint nincs átmenet,csak überemberek és egyeskék vannak K/D-re,mi hibádzik itt?Ja,nincs középkategória...

    Inkább a reddot+grafika bugra lenne valami.Megpróbáltam már mindent,csak annyit érek,hogy magasabb renderen ritkábban paca a reddot,stb...iszonyú így tolni.És minden célzót érint,egyszerűen nincs a piros pont,akármi,ami maga a célzás lenne nálam.Ok,a 6850 nem mai darab,de a driver,stb.támogatja,még a beta is,amit ehhez adtak ki...homályps textúrák,kimaradó tereptárgyak,csak nyers egyszínnel bevont padló...pedig a 6850 fixen DX11 kari,más gémmel gondom sincs,az AW megy 91fps max-al full HD-n,ez meg megy 1680-ban minimumom,bugokkal 35fps-el és grafikai+reticle buggal...én nagyon el vagyok keseredve.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák