Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    Segítsetek!! Már másodszor fordul elő, hogy elvesznek a multis rangjaim, fegyvereim, tehát kezdhetném megint az alap-ról az egész multit :( . anno XP reinstall miatt szálltak el a multis rangjaim stb, ez az én hibám volt. De ma gondoltam, játszok vele yget így estefelé, rre minden lőzmény és ok nélük kiírja hogy hibát észlelt vhol ,és van olyan kedves, még a multis "profilomat" is reset-eli. Mondom, ksözi te g.ci :((( . Nem szeretném harmadszorra is elkezdeni a fejlődést mert az már gáz lenne. Már majdnem megvolt pedig mindenem :O . Amúgy ezeket a beállítsáokat hol tárolja a COD4?? Van lehetőség arra hogy netről leszedjm más multis eredményeit és berakjam a játékban hogy minden fegyver elérhető legyen???? (Mielőtt hurrognátok, eredeti COD4-em van, illegallal nem tolnám id a képem hogy ilyeneket kérdezzek :) .) Válaszokat előre is köszi.

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

  • r-chee

    őstag

    Én mindig külföldi szervereken multizom, mert a honfitársak előszeretettel bannolnak, ha pl. jó a statom, vagy géppuskás zúzás után gyorsan kiosztok pár headshot-ot :) . Néha figyelhetnék, hogy azok éppenséggel a véletlen művei, és az előző körben a lista végén kullogtam stb. Nem vagyok én Pro, de ha valami összejön, mindjárt kick... (sokan nem bírják elnézni, hogy egy odatévedt sutyeráknak véletlen szerencséje van):((( .
    Tanúsíthatom, hogy külföldi szerókon nem piszkálják ilyenért az emebereket, és tényleg nem írogatják tele másodpercenkét a képernyő bal oldalát (persze előfordul, de közel sem annyiszor).

    Az állandó sniper-ezést én valamennyire elítlélem. Különben is, izgisebb egy géppityuval (G36C rulez :) ) fedezéktől fedezékig "ugrálni", néha előkapni a snipert, majd újra velevetni magam a sűrűjébe :D .

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

  • r-chee

    őstag

    Érdekelne, hogy megoldott-e már Punkbuster-nél, hogy lehessen multizni Win7 alatt, ledobálás, hibaüzik nélkül?
    Szeretnék visszatérni COD4-re, mert elegem van már az MW2-ből.

    üdv.

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

  • r-chee

    őstag

    válasz lovag05 #24254 üzenetére

    Mikor Win7-re váltottam tavaly, nem igazán akart működni a multi. Mivel azóta is fent van a game, frissítettem PB-t és PB service-t, de most meg corrupted memory-t írogat ki. Patch-elés rendben van. Felrakom, frissítem .NET keretrendszert, hátha segít rajta. Jah, és eredeti a game.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák