Új hozzászólás Aktív témák

  • MarcZ

    senior tag

    Picit furcsa kérdéssel állok hozzátok most. Nem mondhatnám, hogy nagyon jó vagyok még, 314. órát taposom jelenleg, de sokat kihagytam, már több mint 2k-nak kellene lennie, de van itt valami. Picit furcsa kérdés tudom, de igazából milyen úton tudnék fejlődni? Úgy érzem a tudásom sokkal rosszabb, mint a picinyke órám. Még pubon sincs mindig pozitív statom. Sokat szoktam mixelni, naponta 3 mindig van, dehát ugye az is csak pcw és lowok ellen két haverral szoktam menni. Kiskalás vagyok, csipa egyáltalán nem megy, de néha van, hogy adja, akkor szoktam "lifeluck"-okat lőni, ami ugye szerintem nektek mindennapos, de nem is ez a lényeg. Úgy érzem néha túl bevállalós vagyok, meg sokat kockáztatom. Igazából miként lehet skillt elérni gyakorláson kívül? Úgy érzem, a gyakorlás már rám nem igazán hat, de mégis mit lehetne tenni? Nekem már az nagy öröm lenne, ha pubon pozitív statom lenne. Mapokat jól ismerem, nadehelyeket is, azokkal nincs baj szerintem. Egerem is egy romhalmaz, azt is bevallom, de míg nem sikerül jobbnak lennem, addig nem igazán szeretnék új egeret venni. Remélem kapok majd pár építő kritikát, nem HC hero vagyok, és nem is a "100 órám van, de már mindent tudok, mellesleg 10 éves vagyok, csalsz" fazon vagyok, csak egy egyszerű kezdő, de van fogalmam a dolgokról. Már csak tudás kellene.

    A man's got to do what a man's got to do.

Új hozzászólás Aktív témák