Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz Csokishurka #6540 üzenetére

    Ez nem aggasztó hanem nettó faszság. Érdekes még nem láttamvideót ahol 8-10 találattól nem halt meg valaki. A mai világban mikor a videókártyák visszafelé is rögzítenek videót gombnyomásra hogy a rossebbe van az hogy sírnak hogy lövi megfordul lelő, de egy nyomorult videót nem mutat senki... Nem mondom hogy nem fordul elő 20-30 meccsből 1-1 ilyen előfordul de főként pingkülönbségre olyaok ellen akik látványosan jobb játékosok,vagyis gyorsan lereagálnak és pontosabban lőnek felsőtestre...
    Megsúgom az adott szituáció már 10-20-as ping eltérésre is jelentkezik, különösen ha aki lő balfaszul céloz esetleg gyengébb cuccal míg akit lő de megpördül és lelövi jobban céloz esetleg jobb fegyverrel. Ez a réges régi Call of duty részekben is jelen volt, az mw2 p2p multija óta különösképp...Nincs semmi trükk. Ha lenne az kijönne mikor 2-3 meccsen át ugyan azok az arcok kerülnek be a meccsre (beza ilyen is van), de nem jön ki. Volt hogy 3 meccsen át mentem egy 2 fős klánnal akik mindenkit halomra öltek, én a háromból kétszer voltam ellenük mégsem volt különbség....De leginkább HC-ban bukna ez ki, ott pláne nem érezni hasonlót sem.

    Egy rinyálás az egész,kíváncsi lennék ha lementenének ilyen videókat killcammal együtt, hányszor lenne az hogy 8-10 találat de semmi főleg ha az a 8-10 találat killcamban is megvan....A legtöbb ilyen a pingeltérés (ez killcamban a leglátványosabb mert nem az történik amit láttál péel nem telibelövöd pár találattal hanem megcsíped), vagy a gyengébb célzás/eszközök....

    Dave567 ma már egyszer megcáfoltalak videóval továbvra is várjuk tőled az állandó rinya helyett a saját videód az ilyen esetekről pinggel, killcammal. Addig csak egy mellébeszélés ami már baromi unalmas... Nincs jól így csak szimplán amit a videóvan állít az ember egy faszság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák