Új hozzászólás Aktív témák

  • raggg

    senior tag

    válasz shotika #4417 üzenetére

    :) Ugyanez. Igazából nekem még mindig a régi CS (1.x, majd source) az etalon hangok terén: letisztult, tényleg csak lépészajok és a fegyverek hangja hallatszik, a fegyverek jól elkülöníthetőek és mindent jókor jó helyen hallasz. Nekem nagyon bejön az új COD sound design-ja, de már megszoktam, hogy nem rendesen hallok dolgokat ... sőt, igazából, semmit nem hallok ki rendesen. A fegyvereket sem tudom megkülönböztetni, a streakek rohadt hangosak, a lépések hangerejének a koncepcióját már a bo-ban se értettem. De ez van. Én amúgy sokszor már egyébként is csak a TV hangszóróját hallgatom, mert egyre jobban félek már a halláskárosodástól is, annyira hangos lett ez a játék (is).

    Más: aki a Battle Royalt várja, az mire számít? Most nyomom azt a challenge-t, hogy foglaljak 15 zászlót ground warban, és tegnap az elmebaj kerülgetett, úgy, hogy egyébként a multival egészen elvagyok. Egyszerűen képtelenség egyik házból a másikba átsprintelni, mert minden ablakban lóg egy sniper (rosszabb esetben nem sniper, így még a villanást se látod), az erdőben 10 méterenként fekszik valaki. 1-2 hitet tudok rájuk adni Kiloval, aztán 1 hittel elvisznek. Aztán szépen megvárom a dead silencet, körbemegyek, kiírtom őket és akkor 2 percig nyugi van. Elmebaj. Karst Riveren meg amikor beérsz az épületekbe, annyira sötét van, hogy az egyébként is nehezen kivehető ellenfeleket esélytelen látnod. Persze, értem én, hogy szuper realisztikus, de eleve nagyon nagy előnyben vannak a benn ülők, így még aztán esélyem sincs ellenük. Mostanában rászoktam, hogy preshootolok befelé és úgy veszem észre, hogy ez működik... A sima multi nekem bejön, mióta kijött a shoothouse kb. csak azt nyomom. Jó hát lehet mondani, hogy énis begyepesedett run & gun player vagyok, de hát na. Nekem ez így jó. Ja és a fülest sem kell felvennem. :D

    ragklaatPS

Új hozzászólás Aktív témák