Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz gyuribácsi88 #3765 üzenetére

    Nekem is megvolt ez a korszakom, de ezek a játékok sok évvel ezelőtt voltak. Akkoriban engem is jobban lekötött a CoD, hogy egyre jobb legyek - aztán jött egy pont, amikor valami elveszett. Azóta már én se vagyok annyira aktív, meg hát kevesebb is a szabadidőm, mint huszonévesen, és hát az se segített, hogy évenként tolták az új címeket, szépen lassan széttörve a játékosbázist. Ha lecsupaszítjátok az új rész pár újdonságát, megismeritek a mapokat, a fegyokat, akkor az egész játékmenet még mindig pontosan ugyanaz, mint sok éve, csak az a varázs, ami engem is odakötött a képernyőhöz, már nincs meg.
    De amúgy komolyan, még a panaszok nagy része is ugyanaz, mint minden eddigi évben :D Én még azt se mondanám, hogy az új rész a kempereknek kedvez - ez is minden évben előjön. Aki jó játékos, az megtanulja ezt a rendszert is, akkor is megtanultuk, most is meg tudjuk. Csak akarni kell és élvezni. Szerintem mindenkinek kell egy kis idő míg beleszokik ebbe a részbe, csak türelmesnek kell lenni - pár hete jött ki csak a játék.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák