Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    Battlefield 5 grafikáját nem éri el.
    Köze nincs a BF5 höz, ezt akkor értenéd meg, ha játszanál vele, ott a tereptárgyak törnek, más a játékmenet, a játék sebessége, COD az mindig hentes játék volt (spawn - mész - lősz), kicsit a ground warral próbáltak egy másik játékmódot csinálni, ami szerintem sikerült is, de aki ezt BF-nek véli az vak.

    Amit én kihagynék a játékból az a légitámadások. Borzalmas volt az előző cod részekben is, és itt is. Szerintem bosszantó.
    Másik ami a ground warhoz kapcsolódik az a tank és a campelés.
    A városi pályán a tank még nem zavaró, camp meg szintén nem, nagyok a távolságok a toronyházak között, viszont a másik pályánál én úgy érzem óriási gond. Itt a pálya szélén a hegyoldalban csináltak egy feljáró részt, teljesen értelmetlenül, oda megy fel a tank és ellövöldöz hosszú percekig. Nonszensz.

    Frissítések biztos jönnek majd minden hónapban, meg ugye kapunk majd új pályákat is, de összességében eszméletlen jó a játékélmény.
    Nem beszélve én egy 5.1.2 hangrendszerben játszom, mondanom se kell hogy a bo4-hez képest olyat fejlődött a játék hangja hogy leesett az állam.

    [ Szerkesztve ]

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák