Új hozzászólás Aktív témák

  • TBMC

    addikt

    válasz nyul105 #25684 üzenetére

    1. Custom frame rate limit. Kifejthetnéd :) - bocsi elfelejtettem kiirni, 200 jatekba, menuben 60
    2. Tuti nvidia cpanelben gsync vsync off tesztelsz? - igen
    3. Nvidia filter off ugye? - igen (de teszteltem on/off, semmit sem számít)
    4. Mondhatnál egy infot, hogy amikor 142 fpst látsz, akkor hány % a gpu load. - avg 140-142 riva+hwinfobol mérve, 98% gpu usage mutat
    5. Próbáld ki 1440p- re állítva is, hogy lássuk, cpu limit van -e. - 2560x1440 - avg 158-160
    5. Az on demand text streaming nélkül milyen értékeket kapnál?- kb. ugyan azt
    +1 :ini fileban a workerscountot ellenőrizd, annyi legyen, mint a fizikai magszám. Gpuratio vedd le 0.85re. - 10en van, és 0,7 a memoryscale.

    viszont valami monitor hertz-vel sem kerek nálam.
    - pár hónapja játszhatatlan volt, microlaggok miatt, mire tök véletlen rájöttem, hogyha extendeden játszok, akkor eltűnnek a microlaggok.
    - ezt követően pár hete próbáltam egy fullscreent ismét, majd helyrejött, eltűntek a microlaggok.
    - észrevettem hogy nvidia panelben visszaállt 75hz(monitorom max) - 60ra. majd visszaraktam 75re, jöttek megint microlaggok fullscreen mellett, de nem annyira durvák mint korábban. viszont játékban ha 60hzra rakom, automatikusan visszaugrik 75re szintén játékban (gondolom nvidia settings miatt) DE eltűnnek a microlaggok.
    tök fura ez az egész nálam :D

    Laraxior: wao, tök fura, én ha már filmic SMAAT2X re teszem, avg 119-121fps... ray tracing pedig még sehol :D

    markbellus.hu 

Új hozzászólás Aktív témák