Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz juve600 #18235 üzenetére

    Sokat fejlődött,és igenis van létjogosultsága a mai netek mellett is.Még úgy is,hogy nekem 10-15 az alap pingem,és stabil a 100 megabit,szombat esti csúcsban a korona alatt is 70-80 volt,de ha áttettem sebességjavításra,110 :DD
    Tény,hogy el kell játszadozni vele,ez nem csak egy felrakom és megy cucc.Játszani kell az alkalmazásonkénti prioritásokkal,protokollokkal,lesegetni,rémesen sok lehetőséget tud,és tényleg megoldja,amit kell,jól beállítva semmi nem fogja befolyásolni,hogy bármiket ne tudj egyszerre használni,vagy ne akadozzon a videó,ha épp pl.a steam fullal tölt le játékot,vagy a böngészés ne legyen ugyanolyan sima.És még van egy átlátszó kis widgetecske is,ami realtime informál.De főleg nem mindegy,hogy 100megával töltve 15 vagy 150 a ping,vagyhogy rá tud dobni a sebességre sokat még jó nettel is,főleg távolabbi letöltéseknél.A pingjavítás meg priorizálja a játék dolgokat,sokkal többször leszel sikeres összelövésekkor,betalál a sniper,rosszabb szerveren fixen tartja a szükséges elélövést is,és ugye pl. nekem nem mindegy,hogy egy 1050 TI mellett,az is kifacsarva,hogy az elkerülhetetlen füst és tömegjelenet FPS esés mellé még nem jön be a felmenő ping miatti tévedés is,nagyon jól kijön gyors mozgáskor,forgolódáskor,hogy attól a kapcsolat stabil.Pl.a kést egy délután alatt goldoztam ki,380 disznó levágva,ami ahhoz képest,milyen gépen tolom 60 hz-en,sokszor az FPS sincs több,és vidéki nettel...szóval szánj rá te is+más is,akinek hasonló gondja van. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák