Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laragirl83 #11841 üzenetére

    Szóról szóra,ahogy mondod!Lementem 10 kört,mind a 10-et megnyertük,igaz nem öltem sokat,de azért jött össze már a második mapon egy 10-es streak,sajnos kigránátozott foglalás közben egy csapattárs... :W De nagyon tetszik,20 longshot kellett ma feladatba,pikkpakk meglett M4-gyel is,jól foglalhatók a pontok,sok az útvonal,de lehet szépen körbemenni shotival is ;] De sniperre is nagyon jó a C környéke,vagy akár B-ről fent,vagy az utcán hosszában,sokkal jobban pártol a map mindent,mint a Shoothouse középvonalas cicaharca.Kellemes csalódás,szerintem mindenkinek,főleg a raktár után,az a világ leghulladékabb mapja.Ez a map nagyon jó mounted killekre,ADS autora van téve,és nagyon szépen lehet haladni fedezékről fedezékre,sok helyen van kihajlási lehetőség,most ezen megcsinálgatom a fegyókat,amikhez ilyen kell.

    Új OP nagyon béna,nem vettem meg.Pisztoly már van kék és piros,nem kell még csonkolós is :D De Mace mellé amúgyis járt egy csonkolós shoti és egy LMG,elég az.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák