Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadeX

    tag

    Sziasztok! Eddig mobi formátumba konvertáltam Calibre-vel, majd láttam pár azw3-ba konvertált anyagot, és elvarázsolt a formázások sokszínűsége (beágyazott fontok, szövegárnyékolás, iniciálék, stb.) Nekiestem, és egész pofás végeredményt kaptam a saját formázásaim után.
    Egyetlen bosszantó sajátosságogal nem boldogulok csupán: az azw3 esetén nem tud a Calibre többszintű TOC-ot létrehozni (Calibre - Konvertálás - Tartalomjegyzék blokk; első szint h1, második h2, harmadik h3)? A tartalomjegyzéket rendben legenerálja, tökéletesen is működik, de ha olvasás közben fejezetet szeretnék lépni, csak az 1. szintek között lehet lépdesni. Kindle K3 esetén alul a progressbaron pötyökkel jelöli a fejezeteket, és itt is csak az első szintet mutatja. K3 mellett teszteltem a végeredményt Kindle Paperwhite-on is, a fejezetlapozás sajnos itt is csak az előbb említett módon működik. A furcsa az egészben, hogy mobi esetén gyönyörűen hozza a tartalomjegyzék mindhárom szintjét ugyanazokkal a beállításokkal, lapozhatóan...
    Nem tudjátok, a probléma az azw3-ban (KF8) keresendő, vagy a Calibre hibás?

Új hozzászólás Aktív témák