Új hozzászólás Aktív témák

  • TOBY29

    csendes tag

    A portfolio fórumon olvasható csocso70 hozzászólása:
    "hallgatom ezt a sok mocskolódást, a céggel a papírral kapcsolatban, és szeretnék infót is mondani, mielőtt megint veszteséget generál sok embernek az itt olvasott „információ”
    voltam a 19.-n tartott közgyűlésen, és hosszasan beszélgettem a T. úrral.
    ez a cég nem csődbe megy, hanem a 10 országban lévő partnereit, (ahova eladták a jogokat) fogja kiszolgálni, busás haszonnal, és folyamatosan.
    Ha megszavazzák 29.-n a tőkeemelést, kifizetik a tartozásaikat, és befejezik a beruházásokat, majd elkezd beáramolni a kiszolgálásból adódó pénz.
    R. töretlenül benne van a cégben, és jóval több pénzzel, mint az itt ismeretes.
    R.-nek nem éri meg bedönteni ezt a céget, mert nem ez az üzletpolitikája, és ezzel a cselekedetével a nevét is beáldozná.
    Nekem van is papírom elég, olcsón is vettem de nem 125-re spekulálok vele. A cég sem névértéken fog pötyögni.
    Nem azért írok hogy bárki vegyen, a cég amúgy is fog venni eleget 05.-től"

    Mr.Weaver úgy látszik, még elemében van és nem vesztette el a humorérzékét. Amolyan magyar Frank Abagnale módjára levezette a tutit. Ja és megkérték az úriembert mivel nekik sok a dolguk és nincs, idejük bejelenteni mondja el mindenkinek.
    Ha már szolgáltatni nem tudunk, marad a jól bevált számlabiznic?

    more beer,more the boss "Come back home to the refinery Hiring man says "Son if it was up to me" I go down to see the V.A. man He said "Son don't you understand"

Új hozzászólás Aktív témák