Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz crey #34050 üzenetére

    *meja klumpa :P

    ezt mondom, ezek már zsigeri dolgok, és ezeket a zsigeri reakciókat megelőző tapasztalatok konfigurálják be. nem a veled való tapasztalat, nem a vele való tapasztalat, hanem az általános kép, ami a közelmúltból lejön.

    egyből csekkolom fejben: alapelvet sértett? nem. ok, mi volt az, amit láttunk, és nem alapelvet sértő tétel moderálása volt? áhá... akkor ez is ilyesmi lesz.

    modkerbe azért nem írtam, mert az nem transzparens, és így ebben az esetben nem is oda való (lévén nem sértett alapelvet, ki tudja ki és miért törölte, ez közösségi ügy), Kalandornak nem írtam privátot amit nem indokolhatok meg mert privát üzenetváltás eredménye Qru-nak meg ki tudja van-e köze hozzá, mit cseszegessem van neki dolga anélkül is.

    nagyon egyszerű ennek a megoldása, világos, ésszerű elvek mentén, azokhoz messzemenően ragaszkodva és átláthatóan kell moderálni. máshogy nem megy. ha nincsenek betartott ésszerű elvek, nem lesz mihez tartani magunkat, ha nem átlátható a munka oda a bizalom. ez nem magánvélemény, ez tény. az hogy ez manapság nem igazán teljesül kellő mértékben, az magánvélemény.

    ha odaírtátok volna, ami később odakerült, ki sem alakult volna a konfliktus. figyeld meg most sem capt'n obviouskodok, próbálok konstruktív lenni. kellett volna annyinak lenni, hogy ok, töröltük, bár nem sért alapelvet, ok, kivételes eset, de akkor (mivel kivételes) érdemes lenne indokolni is, hogy ne legyen zavar a fejekben.

    kívülről, infók nélkül ezeket nem lehet ám különválasztani a "because fuck you that's why*" moderációktól.

    persze, erős voltam, ha úgy tetszik bunkó, de ez valahol azoknak a felgyülemlett szaroknak is a hatása, amikor nem szóltam. mert nem igazán szoktam, belügyetek, nekem nem életbevágó, minek csináljam a hangulatot. most is csak azért, mert személyes érintettséget éreztél az ügyben, azért fejtettem ki. meg hogy egyszer át legyen adva az üzenet.

    *fórum nyegle magyar, 3 hét ban gondolom :P
    ___________

    Négy hét alatti ban-ban nem is gondolkodom soha. :P- A "because fuck you, that's why!"-t beemeljük az alapelvekbe. Miért? Because fuck you, that's why... :D - crey

    [ Módosította: crey ]

Új hozzászólás Aktív témák