Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    Üdv :)

    Rég jártam errefelé :)
    Tegnap kicsit kikormoltam a verdát - a városi használattól kicsit ellustult a drága.
    Elruccantam egy barátommal Kecskemét elé, a Csalánosi Csárdába ebédelni - csak a túra kedvéért.
    És hogy miért is oda? Mert Debrecenben vettem a verdát és hazafelé mindhárom alkalommal, amikor mentünk intézni a szekeret ott álltunk meg kajálni - hangulatos hely, jó árakkal és mégjobb konyhával :)

    A dolog apropóját az adta, hogy kíváncsi voltam mennyivel viselkedik jobban a verda, miután nagyjából megvagyok a futómű felújítással - mit ne mondjak ég és föld :) Kapott új lengéscsillapítókat előre, rendbe lettek rakva a fékek és még pár apróság lett cserélve - amíg két hónapja hazafelé jövet gépészkednem kellett, hogy úton maradjak ( hullák voltak az első gátlók :U ), addig most szinte ráfeszült az útra - király érzés volt vezetni :)

    A hosszú úton végre volt ideje rendesen átmelegedni a rendszernek és most érezhetően jobban húz a drága :)

    Út közben egy márkatárs került elém - egy metálkék M1-es - nem semmi, ahogy otthagyta szegény 318i-met :)

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák