Új hozzászólás Aktív témák

  • Tika6

    tag

    válasz Ati1979 #8177 üzenetére

    bocsánat, nem írtam, TV 2.0 _bluetooth_ verziójával hasonlítottam - és úgy már nagyon is idetartozik ;) .

    Azteeek (8170), nem hordozható hangfalat akarok venni :). Bluetooth hangfalat akarok venni. Ezért is gugliztam "milyen bluetooth hangszórót vegyek"-re, ezért vagyok a "Bluetooth
    hangszórók" topicban :).
    Ahogy november-decemberben beleolvastam, többen bizonygatták itt, hogy nem a méret a lényeg, ha megfizeti az ember, kis hangszóró is tud csodákat - hát, fülelek akkor :D. (meg nyilván, hogy a vifa más kategória, árban is, de 3-szor nem jobb, mint a harmadannyiba kerülő, csak 10%-kal)
    De számomra ezek a HK-k még teljesítik a "hordozható" kritériumát - JBL-ből láttam akkorát a MM-ban, ami már inkább "cipelhető" vagy "cibálható" :D, na olyat már nem akarok; vagy a jelenlegim, ami azért nem hordozható, mert áramra kell kötni + össze kell kábelezni. Olyan kell, amit megfogok és viszek & leteszem és szól; az nem feltétel, hogy a zsebembe beférjen :D.

    rizso (8181), huh, ez azért még egy 20-assal több, de köszönöm a tippet, megfontolom :F

    Lami66 (8169), ez tök jó infó, köszönöm szépen!

    ribarszki (81174) ez nagyon üt, vinnyogva röhögök :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák