Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz koncsik #11008 üzenetére

    Igen, ezekre jutottam én is, SACD-m talán kettő lemez van de azok hibridek, tehát CD-ként is működnek és le tudom játszani a CD-lejátszóval is. Nem tudom melyiket vegyem és csak azért kell, hogy a meglévő lemezeimet le tudjam játszani és az esetleges új kiadványokat már UHD Blu-ray-en venném meg. Semmilyen különösebb felsőkategóriás eszköz nem kell, kidobott pénz lenne és képminőségben ez a kategória is rendben van, S6700-as Sony-val is elégedett vagyok, de az UHD-t nem tud. Panasonic Blu-ray-ekből kiindulva a képminőség okés viszont a mechanika nem győzőtt meg illetve gyakori volt a táp felőli cicergés. Még gondolkodom aztán meglátom melyik legyen. Amúgy nem olyan rossz az SACD lejátszás ezeken a Sonykon, egy kis DAC van rákötve és onnan megy az erősítő felé, teljesen jó a hang, ennél többre nincs igényem és a rendszeremnek is bőven elég.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák