Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanyi00

    tag

    Sziasztok!

    Nem szoktam fórumozni, de most úgy érzem írnom kell ide.
    Három éve kezdtem bele a játékba, de sosem fogadtam el olyannak, amilyen. Mindig a saját elképzelésem szerint próbáltam játszani, túljutni egy-egy ellenfélen, bosson, természetesen sikertelenül. Néhány próbálkozás után feladtam és ilyenkor hosszú hetekre, hónapokra félretettem. Nagyon tetszett a világa, piszkálta a fantáziámat, de csak nem engedtem neki és újra és kudarcok értek. Néha lement egy-két boss, aztán a következőnél feladtam és kezdődött elölről. Még tavaly szeptemberben eljutottam 80as szintig és belekóstoltam a dlcbe, anélkül, hogy megöltem volna az alap játék "összes" bossát. Nagyon nehezen, de elvergődtem Ludwig-ig. Nagy küzdelmek árán, kb 50x próbálkoztam vele, mire lement, de kellett a fegyver, amit "dob", így nem adtam fel. Ezután kicsit belekóstoltam a chalice-ekbe, de az undead gianten nem jutottam túl. Megint félretettem a játékot. Valamikor decemberben rátaláltam erre a fórumra és rengeteg hasznos tippet, leírást, lelkesítő beszámolót olvastam ( nem mindet, de sok százat ), ami hatalmas löketet adott ahhoz, hogy befejezzem, amit három éve elkezdtem. Köszönöm nektek!! Mindenkinek, aki hozzászólt a témához! Az utóbbi két hétben legyűrtem a maradék 9 bosst! Végre! Eszméletlen érzés! 20 éve játszok "komolyabban", de egy játék sem adta Ezt nekem, mint a Bloodborne. Sajnálom, hogy a végére értem, de most már nincs megállás, kell a platina. Nagyjából tudom mi vár ott rám, hála nektek! ;) :R

    Ha jól emlékszem azt írta valaki, hogy egy végigjátszásra egy blood rock érhető el, de én kettőt találtam. Lehetett volna több is?
    Ui.: Ne kövezzetek meg, de Kos lement elsőre! :C

Új hozzászólás Aktív témák