Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UHHH

    senior tag

    válasz MaCS_70 #18849 üzenetére

    Aki hangosan kiabal es reklamal, az "nyer".
    Volt erre jo pelda, valami gagyi pecsi facebookjateknal, aki reklamalt, hogy mindig jatszik de sose nyer, furcsamod 2 nap mulva nyert. Nagyon durva, nem sok eselye lett volna ha TENYLEG sorsolnak! Arrol meg nem is beszelek, hogy volt aki masodszorra nyert 2 honapon belul. Azert egy 16 000 -es kedvelesu oldalnal tobb, mint fura.

    Szoval te is kello hangon reklamaltal, nem vagy beletorodo, mint aki hasznalt cuccot kapott es nem akar reklamalni. Az is AGYREM, mert legkozelebb MI is ilyet kapunk, mert BEVETT szokassa fog valni, hogy siman kapjad a hasznalt szart, mert "jo szazalekban nem reklamalnak miatta".

  • masterful87

    senior tag

    válasz MaCS_70 #18849 üzenetére

    Megadtad rendesen a telefonszámodat az Edigitalnak? Élő telefonszám volt? Biztosan nem kerestek a 061/452-0090-ről?
    Engem december 2-án kerestek, és gondolkodás nélkül töröltettem az 520-as rendelésemet, mert a telefonba is elmondta, hogy azért a 326-os egy gyengébb modell, na meg a kedvezmény mértéke meg se közelítette a BF-est. Meg fogalmam se volt, hogy a 22 ezres kedvezményes ár mennyire is kedvezményes, arra nem lehet adni, hogy akkor náluk éppen mennyiért adták. Lehet máshol kedvezmény nélkül 22 ezer. (Utólag persze már tudom, hogy egész jó ajánlat volt az a 326-os)
    Meg annyira mondta, hogy a beszállító mondta le, mert már kifutott, nem is lesz több, higgyem el, hát én elhittem.
    Ha meg most egy hónap alatt mégis kerítenek Neked, és esetleg más kitartóaknak is 520-ast a 28 ezres nyomott áron... hát akkor én fogok bepipulni az Edigitalra! :DDD
    Éppen melóban hívtak, az is csoda, hogy észrevettem, és felvettem. De azt kellett volna mondanom, hogy hívjon vissza másnap, így most nem tudom ezt eldönteni. Neten utánajártam volna, aztán tudtam volna értelmes döntést hozni. :W

Új hozzászólás Aktív témák