Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #593 üzenetére

    Mondjuk AAnál a fizess, hogy bejuthass játszani, mert amúgy 6-8 órát vársz volt már induláskor a pofátlanság teteje. :B

    BDO-ban ez a kicsit magadnak farmolgatsz dolog nekem bejönne, a kötetlen PvP már amúgy sem az én világom. Nekem az se hiányzik, hogy hátba vágjanak a városban, Lineage korszakban jó volt, csak most, ha a gyerek épp kapaszkodik belém vagy az asszony magyaráz, akkor nem esik, hogy mire visszafordulok már fekszem. :B Persze az, hogy még egymás közt sem lehet rendesen tradeelni vicces limitáció.

    5v5 a max fix csata? Vagy annyi egy party és abból lehet több? Gw2ben is azért ott van a WvW, a 100+ emberes férőhellyel, de nem tudod mind a 100 embert bevenni egyszerre. (Mondjuk azt meg megölték a pályacserével. Valami szerencsétlen azt gondolta, hogy jó ötlet egy PvPmapnál, ha a két sarok között 10 percet kell futkorászni barlangrendszereken keresztül.

    A harc még mindig jó ebben a játékban, remélem ha felérek 50 fölé, akkor nem unom meg a végén. A "kertészkedés" és a víz alatti rész az milyen magasabb szinten? AA-ban az a része nagyon bejött. Na nem a scriptelt telekvadászat, hanem a housing rész + a vitorlázás és búvárkodás.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák