Új hozzászólás Aktív témák

  • strcpy

    tag

    Sziasztok!

    Pár hete említettem, hogy nem tetszenek a torrent kliensek webUI-jai, mert az összes úgy néz ki, mintha a kétezres évek elejéről maradtak volna ránk.
    Én GUI nélküli Debian-on, qbittorrent-nox 4.2.5-öt futtatok és ehhez kerestem valami szépen dizájnolt megoldást; az alábbiakat találtam:

    VueTorrent
    A VueTorrent egy szimpla, qBittorrent-hez letölthető WebUI skin, amit csak egyszerűen betallózol a qBittorrent/Settings/WebUI menüpont alatt és egy újraindítást követően voilá, már működik is.
    Letisztul, extra erőforrásigénye ~nulla, testreszabható a dashboard-ja és van rajta sötét mód és mobil nézet is.


    (A képre kattintva galéria nyílik.)

    Flood
    A Flood qBittorrent mellett támogat rTorrent-et, Transmission-t és kísérleti jelleggel Deluge-t is.
    A felület hasonlít a VueTorrent-hez, annyi különbséggel, hogy ezt külön kell telepíteni és egy másik porton az alap webUI-jal párhuzamosan is használható, valamint, hogy az API-on keresztül böngészhetőek a torrent kilenst futtató gép könyvtárai, ráadásul letölthetőek/megnyithatóak azok tartalmai.

    (A képre kattintva galéria nyílik.)

    Nekem a VueTorrent tökleletesen bevált.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák