Új hozzászólás Aktív témák

  • kissgy04

    tag

    válasz (Bundás) #1051 üzenetére

    utorrent 1.7.2 amit tudok róla:

    1. a fő torrentet maxra teszed, a többit alacsonyra a prioritási sorrendben
    2. az egyes torrenteknél beállítod mekkora a max feltöltés, ha jól értem csak feltöltésről van szó. A fő torrentet hagyod alapbeállításon azaz 0= korlátlan., a többit vmilyen szinten korlátozd
    3. a beállítások menünél van olyan hogy a feltöltés élvezzen elsőbbséget a letöltééssel szemben ezt beikszeled, talán van még itt más is de nem emlékszem
    4. a beállítások menünél be van állítva hogy a feltöltés meddig menjen , hány százalék, alatta egy négyzet, hogy ha elérte a feltölétsi célt, mekkora maradjon a feltöltés választott értékkel, beikszelni
    5. belépsz az egyes torrentek beállításai közé és beállítod hogy a fő pl 600% -ig menjen, a másik 200% ....

    Szvsz kell ,hogy legyen különbség, nem véletlenül van benne a prioritási sorrend :F Tény, hogy a fentiekből én a 2,3 és 5-ös pontokat használom.

    Speciálisan amit te szeretnél, ha az 1-es torrenten vannak peerek akkor menjen a felröltésed 100%-on, ha a 2-es torrenten vannak peerek, és az egyesen senki akkor ez menjen száz százalékon, ilyenről én nem tudok, és egy általános mezei user-nek (mint én)nem is kell, gondolom ezért nincs az általam ismert kliensekben :))

Új hozzászólás Aktív témák