Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ldave #2 üzenetére

    Attól függ, milyen platformon.

    Az első megvan SNES ROM-on, csak nincs lokalizálva.

    PS3-ra Tales of Xillia, Tales of Graces F (ez a Wii-s játék remaster-e Sony-ra), Tales of Symphonia Chronicles van jelenleg, ill. a Tales of Vesperia, de az sincs lokalizálva - viszont ha tudsz japánul, akkor talán a legjobb kezdés lehet; az X360-verzióhoz képest jelentősen megnövelték a content-et. Eljön majd az idő, hogy polcra kerül.
    Ugye PS3 viszi a PS1-es lemezeket is, szóval ott van még a Tales of Destiny, Tales of Eternia (a lokalizált verzió Tales of Desitiny II néven fut) is. Ha megfelelő FAT-od van, akkor a PS2-es címek is beleférnek ugye.

    A legtöbb rajongó (PS3-on) a Xillia-t és a Symphonia Chronicles-t dícséri, de a Graces F is meglehetősen pozitív véleményezéseket kap. gamefaqs.com (nagyon zsír oldal)-on töménytelen információt és topikokat lehet találni (kis túlzással) szinte minden létező játékról, minden platformon.

    Én egyelőre a Tales of Xillia-val töltöttem el 90 órát. Még decemberben vettem meg a Day One Edition-t 40 EUR-ért. Milyen jó volt, hogy egy hónappal később már csak 30 volt és csupán Júniusban vettem elő (úgy un block a PS-t). :DDD
    De nem bántam meg a dolgot. Meg nem is tudom, hogy ezt a kiadást lehet-e még kapni. Az extra tartalom egy takaros kis papírdoboz, egy art-füzetke és egy audio CD, a játék soundtrack-jeivel.

    Most van egy kis dolgom, de majd írok róla egy rövidke bemutatót.

    Aztán még most Augusztus 22-én jön EU-ba a Tales of Xillia 2 (japánban már egy ideje kint van), ami az előzetesek és hírek alapján szinte tutiszáz, hogy még királyabb lesz. Az első rész szereplői is feltűnnek majd. Részemről a Day One Edition tuti azonnal megvevős lesz premieren.

    Jövőre meg Tales of Zestiria jön, szintén PS3-ra.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák