Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Valaki szánjon már meg és segítsen rajtam (ha tud) :)

    Asus X53E laptop, a tápcsatlakozó középső pinje kettétört hátul, még az alaplapra forrasztás előtt, cserés lenne, de én ehhez kevés vagyok és felszerelésem sincs hozzá, holott pár százt forintos tétel ebayen maga a tápcsati és gondolom a meló sem több fél óránál. Viszont ez párom gépe, fél éve áll a szekrényben, szeretném meglepni vele születésnapjára, de elküldeni se küldhetem el, mert egyrészt úgy félti, hogy nem bízhatom postára/futárra, másrészt pedig észre is venné.

    Nincs valakinek hozzá való alaplapja esetleg?

    MB ver: K53E (ha jól emlékszem rev 2.1, de ez gondolom lényegtelen) Tehát a K53 alaplapja is jó hozzá, ha nem tévedek.

    X53E-SX2137D, 2012-06-os gyártmány.

    Vagy kifizetem a hibátlan alaplapot, vagy boltolunk, én elküldöm a tápcsati hibásat és ráfizetek megbeszélt összeget még pluszban. A lényeg, hogy ez fontos lenne és elég sürgős is, ha bárki bármilyen módon tudna segíteni vagy ötletelni, hogy honnan találok bele hibátlan alaplapot, akkor örömmel venném a tippeket.

    Ebayen néztem, horror árak vannak, még kínából is, 1 hónapot meg amúgy sem szeretnék már várni ezzel.

    Köszönöm :R

    https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

Új hozzászólás Aktív témák