Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz gingerbalm #20119 üzenetére

    Köszi! Időközben leveleztem is velük, hogy ha van mód szeretném az új számlaszámomra kérni a visszatérítést. De sajnos nem lehetséges. Úgyhogy még pár hétig kénytelen vagyok maradni a ner-es bankomnál (takarékbank). :((( :D

    Más:
    Van itt olyan férfi ember, aki meglehetősen kis testalkattal bír? Sose hordtam baseball sapkát, de csak kellene venni egyet, de nem igazán találok méretben megfelelőt. Most vettem egy S/M méretű, hátul nem állíthatós Under Armour sapkát az emagról, de még ez is nagy, ha normálisan ráhúzom a fejemre, akkor a fülemet nyomja lefelé, azaz túl nagy a belmagassága :D : [link]
    Illetve vettem egy Youth méretűt is XS/S méretben, ami már jó volt magasságban, viszont átmérőben kicsit kicsi, túl szoros. A boltban nem tűnt vészesnek, de itthon kicsit hosszabb időre (5-10 perc) felvéve már kényelmetlen. Úgyhogy, ez is el lesz adva. Próbálgattam one size sapkákat is, de azok is nagyok, bár biztos van azokból is több méretben, mindjárt rákeresek. De, ha van valakinek jó tippje, azt szívesen fogadom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák