Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Y72 #10 üzenetére

    " ... sem tökéletes sportoláshoz ... " - én ki merem jelenteni, hogy a MIP-es kijelző az. Ratyik rajta a színek? Pont nem érdekel (nem kéne, hogy érdekes legyen). Itt a színek arra kellenek, hogy az egyes információk jól olvashatóak legyenek és elkülönüljenek. Nincs szükség csini átmenetekre, áttűnésekre. Némi képzavarral élve, mintha egy Jeep (Wrangler) Rubicon kérnéd számon a valódi bőrbelső vagy a Burmester hifi hiányát. El kell dönteni, hogy kinek mi kell, de kategóriákat nem lenne szabad összemosni, mert abból - jó eséllyel - csak egy semmire sem jó sz@r lesz. AMOLED-nél ugye a beégéssel is lehet számolni ...

    #11 Balika911
    "Garminban nem használtam OLED ... " - én sem, és nem is fogok, mert volt AMOLED-es órám és tudom milyen pusztító volt tűző napon a kajakban használni. Mindig "ébreszteni" kellett (gombnyomás), sz@rul láttam, de cserébe merült mint a nyeletlen fejsze, mert csutkára tekerte a fényerőt. Szóval kössz, nem!
    " ... így is annyi modell van, mint a pelyva." - ezt a Garmin-os mércével nagyon korai frissítést nem is értem. És mondom pláne úgy, hogy az FR szériához nyúltak így hozzá. Hozták vona ki Vivoactive-ként kicsit csinibb házba, az érhető lett volna (ugye a 4-es már vagy "100 éves").

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák