Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz norbert1998 #76545 üzenetére

    Valaha logisztikus voltam, onnan ez a rossz szokás... de igazából már kezdem kinőni... de nem mindig figyel az ember...

    Más:

    Most beszéltem egy kollégámmal, én most nagyon de nagyon elszomorodtam, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy nem esett túl jól, főleg, hogy már másodjára esik meg az ilyesmi velem... A munkahelyemről van szó. Mint raktárvezető/raktáros eléggé elszeperálva vagyok a többi dolgozóbal, mert a főépületbe elég keveset vagyok, ahol a többi alkalmazott/értékesítő/főnök trónol. Minden éven van ugye évvégi elbeszélgetés, meg évvégi lóvé, meg évvégi wellness hétvége családostól. Sokszor elfelejtkeznek rólam, mert én csak úgy vagyok, de már 4-5 éve ott dolgozom, azért csak eszébe kéne jussak valakinek. 2 éve sem esett jól, hogy elfelejtkeztek rólam az évvégi beszélgetéskor, és nem is kaptam évvégi jutalmat, csak megkésve, mert ugye a beszélgetés híján nem voltam a litán sem kinek mennyit kell utalni. Az évvégi wellness hétvége az nagy céges berúgás és lazításról szól, és mivel közel a karácsony van az a szokás, hogy kalapba minden név, és húzunk nevet annak kell venni valami apróságot. Az éven páratlan a létszám, mégis párosra jött ki a kalap. Mint kiderült rólam megint elfelejtkeztek, nem voltam a kalapban. Ez is úgy derült ki, hogy végülis páros lett a vége, mert egy táppénzes kolléga, pont aki hívott elmesélte (most jön vissza dolgozni), hogy neki csak úgy odaadták a nevemet, és még el is dicskedtek vele, hogy napokig gondolkoztak ki maradhatott ki... nagy derülés közepette. Idáig is nyeltem sokmindent, elviseltem, hogy a házörző is előttem van a sorban, mert ha az nem kap enni (persze ez is az én dolgom) akkor húúújjjúúújjj, de hogy én az év 8 hónapjában nem tudok megebédelni az senkit nem érdekel. Asszem eldőlt, kellett ez az utolsó rúgás, hogy elhatározzam magam, családostól kimegyünk vagy Ausztria, vagy Németországba. Van kint ismerős, nekem már lenne állásom. Leszek olyan szemét, hogy a szezon legjavában mondok fel, és megvárom, míg pont 5 éve leszek a cégnél, mert így az új törvény szerint ha én mondok fel 2 hónap végkielégítést kell még hogy fizessenek. Március 3 az 5 éves jubilállásom... pont a szezon legvészesebb része... egy nagy rúgást most ők fognak kapni, keressenek még egy ilyen marhát, aki ennyi mindent megtesz majd értük, szerinem senkit nem fognak találni! El vagyok szomorodva teljesen... hogy ennyit jelentek én, akitől minden kiindul.. és tegyem hozzá, nagyon pontos és nagyon rendes leltárokat hoztam, nem voltak iszonyatos eltérések, sem károk, mint az elődömnél. (ott raklapok hiányoztak, míg nálam max 1-2 db-s eltérések vannak, azok is inkább pozitívban). Mindig minden vevő azt kapta amit kell (az összrendelés csupán 0,02% a volt hibás közel 4000 redelésből... ezt is azért tudom, mert elmondták, hogy mennyire örülnek ennek...

    mocskos világ ez...

    ja még valami: délre a hotelben kéne legyünk ahol az évvégi mulatság lesz, 30 km kb Szolnoktól... én délre vagyok kiírva aznapra évvégi beszélgetésre... szóval megint elfelejtették ezt is.... aésldkjgaslékghéaoéwighaséldkghléaéslkdghléasélkdgh-nak!!!!! (norbert kolléga kedvéért)

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák