Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Ma teljesen lefáradtam... ez a win10 kikészít. Ma vettem egy eredeti win10 - et. Mondván haladjunk most már a korral, de nem akartam elveszteni a win7 adta kényelmes befészkelt helyemet, így egy másik patricióra dobtam fel. A kis türelmet - golyócskák mászkálnak körbe körbe - már az agyamra ment. Most komolyan... miért ilyen erőszakos szar ez a win10? Kb 20 percem ment rá eddig, de feladom, majd holnap kérdezek tőletek, vagy még googlézok, de hogy lehet pl. azt ráerőltetni, hogy nem a fos puhaföts lejátszóval akarom nézni a filjeimet, hanem a saját lejátszómmal!!! Felidegesít teljesen. oldalt jön az üzi, ő visszarakta mert a video+tv a menő... hogy rohadna meg. Valaki segíthetne, hogy hogy kössem meg a drága kezét, mert szeretném ha a win10 csak egy motor lenne, de olyan kezes legyen mint a win7... Arról már nem is beszélek, hogy mikor felraktam a win10 et fogta oszt a win7 emet (ami szintén eredeti, nem loaderes!!!) fogta oszt jól le"nemeredetizte" Miután ujra beirtam a kódját megint eredeti lett, most békességben megvan mindkettő.... köpedelem ez mikro - soft, - egyáltalán ki volt az a hülye aki ilyen nevet adott a vállalatának? Kicsi is meg puha is???

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák